Sayfa 121/948 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Bugün kağıdın başını yediler, kağıtta bilinçli piyasa yapıcı yok. Bundan sonra 1,85 i geçmedikçe sorunlu , kendi ayağına sıktı adam. 1,73 kapanış uyumsuz oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by abdullahmuhammed Yazıyı Oku
    Bugün kağıdın başını yediler, kağıtta bilinçli piyasa yapıcı yok. Bundan sonra 1,85 i geçmedikçe sorunlu , kendi ayağına sıktı adam. 1,73 kapanış uyumsuz oldu.
    Dostum bu tahtada plansız hesapsız hiçbir şey yok. Bu kağıdın değnekçisi ayrı Speki ayrı patronu ayrı. Ortak özellikleri hepsi aç ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Dostum bu tahtada plansız hesapsız hiçbir şey yok. Bu kağıdın değnekçisi ayrı Speki ayrı patronu ayrı. Ortak özellikleri hepsi aç ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aynı fikirde değilim...Patrondan izin(haberi olmadan) olmadan spek harekete edemez kanaatimce...Hani bilanço öncesi spek' ileri derecede sezgileri ile' bilançoyu satım alıyor....Bilanço açıklanınca herkes iyi diye yorumlarken bir tek spek olumsuz yorumluyor ve satıyor...Hadi oradan!!...Yıllardır aynı dümen...Bakalım nereye kadar devam edecek...Kişisel olarak; insanlar saf zannetmeleri en çok ağırıma gidiyor...Maalesef sistem güçlünün yanında...Biz ne desek boş...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Spekülatör+ Şirket Yönetimi / Küçük Kaz = Porche... denklem bu. Bunu bozamazsın adamlar hisselerini milleti yolmak için borsaya açıyor. Sadece İsmail Tarman gibi babayiğitler bunların hakkından gelebiliyor. Para parayı döver.

5.  Alıntı Originally Posted by abdullahmuhammed Yazıyı Oku
    Spekülatör+ Şirket Yönetimi / Küçük Kaz = Porche... denklem bu. Bunu bozamazsın adamlar hisselerini milleti yolmak için borsaya açıyor. Sadece İsmail Tarman gibi babayiğitler bunların hakkından gelebiliyor. Para parayı döver.
    Aynen katiliyorum,
    Kabak gibi bilanci gelmeden fiyati 1,93 yap ertesi gun gonder bilancoyu gelenlere cak,
    Sonra kur baskiyi al geri 2haftada %10 nerde var bu para,
    Onun icin bi cacik olamiyor,,
    Guven yok ,
    Bist cennet patronlar icin

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

haftalık pasta

Sayfa 121/948 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •