Sayfa 121/999 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    O dediklerinde yurtdışından fiziki dolar girişi demektir..
    Ticaret açığını kapatamıyoruz..Sistemsel..Bu yönde çalışmalar yapılıyor ama başta enerji olmak üzere cari fazla vermemiz şu anda mümkün değil..RTE nin son 10 senedir suriye kuzey ırak pkk ypg işid ..Şimdide doğu akdeniz e libyaya saldırmasının nedeni ENERJİ..

Bu çok çok kötü..
    Sistemden fiziki çıkışı demektir ki yurtdışından fiziki girişi olmazsa banka fiziki teslim için piyasaya gelecek zaten az olan bir şeye talep olursa fiyatı da yükselecek..

Bunlar 24 den faizi düşürdük diye övünürken dönüp pandeminin ortasında asla faiz yükseltmeyeceklerdir..
    Geriye fiziki metotlar geliyor..
    Dolar çekimine müdahele yasak..
    Dolar alımına yasak..
    Hatta 1 adım ileri gidip 3 farklı dolar kuruna geçiş (aynı faiz de olduğu gibi) olabilir..
    Eğer halifelik sevdasına, ümmet lideri olma sevdasına ihvancılara takılmak yerine Suriye, Irak ve Libya'da daha akılcı bir dış politika izleseydi enerji sorununa kısmi çözümler de bulunabilirdi.

DTH lara ve sonrasına gelince. Daha öncede yazdım, son cümlelerinizdekiler bizim gibi diktatörlükle yönetilmeyen, adalet-eğitim sistemi iyi olan ileri demokrasi ile yönetilen bir ülkede asla olmaz.

Yahu bu ahaber bu kadar yalana nasıl dayanıyor, benim bir tane kendi yalanıma midem bulandı.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Alper burada pala ve herif hikayeleri yazılırken rus uçağından beri Badem style hikayesini anlatan benim , inanmayanlar da kuzu gibiler o dönem gümleyen ekipte idi , Telegramla ilgili kendi yaşadığım ve duyduğum bazı örneklemeler yazdım tabi anlayana sen istiyorsun ki açık açık kartları buraya yazalım , bak burada açık açık konuşan tanıdığım 7-8 kişi savcılık oldu , bu yüzden burada paylaşılan herşeye dikkat edilsin , CİNGÖZ hikayesi oradan .
    Anladım. Sakıncaları varsa tabii ki kimse sizden bir şey talep edemez. Nezaketiniz için ayrica teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Benim düşüncem de aynı. Yoksa bu saltanat, bu şatafat, bu savurganlığı, bu hırsızlık ve hortumlamayı, milletin a.q. lara adres teslimi ihaleleri, hazine garantili işleri, yıllık kirasına yeni hastane yapılacak kiralamaları, bir yılda 100 milyar dolar yakmayı (kimin aldığının iyice incelenmesi gerekir), tam bir kara delik adayı kanal İstanbul'u başka bir şey ile açıklayamayız.
    Bu aleni kötü niyettir.
    bazıları sorunu hala damatta zannediyor..!!

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    O kanalı tv den silip atalı çok oldu. Seslerini duymaya bile tahammül edemiyorum.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    longları kar al mı yaptın ?
    long tuşu al yaptım kalavyeden
    başka bi bağım yok. asdas.

bu pala lönkçülere çok yufka.
    biz olsak marcin saatinde bin pivan daha çökerdi üztüne.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Cnntürk ve ekürisi ile atv ve ekürisi kanalları en az 10 yıldır izlemiyorum. Kafam rahat :-)
    bende izlememeye dikkat ediyorum ama 10 kanalın 7 si bunlar hiç tv izlememek kalıyor geriye
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    long tuşu al yaptım kalavyeden
    başka bi bağım yok. asdas.

bu pala lönkçülere çok yufka.
    biz olsak marcin saatinde bin pivan daha çökerdi üztüne.
    pala bizi seviy

yerine mc tuşu takarsın asdas
    .....

8. ALPER kardeş baka aşağıdaki yazıyı iyi oku içinde çok şey var

https://paraajansi.com.tr/herkes-kon...ilmenin/37593/

Güzel bir yazı olmuş.

Sayfa 121/999 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız