Sayfa 122/568 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 969 - 976 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Şu an bu borçlar için en mantıklı olanı oyağın kendisinin kredi kullanması ve hektaşa vermesi olacak hektaş banka borçlarını ödeyecek oyağa borçlu olacak dönem sonlarında faiz giderini hektaşa yansıtacak ödesede ödemesede oyağa borçlu kalacak bu şekilde faaliyetini sürdürebilir.Düzlüğe çıktıktan sonra borçları oyağa öder.Yoksa bu gidişle hektaş sürekli faize çalışacak bu kadar borcu bu şartlarda çevirmek mümkün görünmüyor.

YTD
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

2. Söğüş görmek isteyen Doğuş Holding'in borsada işlem gören sığ bi hisse olan dggyo yu gayrimenkul değerleme şirketlerine analiz yaptırmadan borsa değeri üzerinden doas a çakmasına baksın.

Burada gayrimenkul değer tespiti yapılmış ve satış gerçekleşmiş, meblağ ile ilgili derdi olan o analiz şirketine yakınsın.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sn delimeli,
    Oyak grubuna bağlı bir kuruluş olan Hektaş'ın yatırımlarının finansmanı konusunda Levent beyin nasıl bir dahli ve yanıltması olabilir açıklayabilir misiniz rica etsem?

Levent bey, şu firmayı alalım, şu arsayı alalım, şu firmaya ortak olalım diye gerekçelerini de dosyaya koyarak sunum yapar, YK'na sunar, finans bölümünden olur alırlarsa onay verilir benim bildiğim bu işlere. Yani Agriventis'i almamız hataymış tarzı bir söylem olabilir mi, Levent bey tek başına karar vermemiştir herhalde tüm bu satın alım ve yatırımlara değil mi?

Burda bir suçlu var mı ondan da emin değilim şahsen. Bu yatırımların geri dönüşü 4 ayda olacak demedi hiç kimse bize, yanılıyor muyum?

Belki de ani değişen ekonomik şartlar buna sebep olmuştur, hiçbir şirket 6 ayda 1.25 milyar lira finansman gideri ödemek istemez sonuçta. Syg
    Sn Oralet_Osman ben Levent Bey in çok heyecanlı oluşunu kastetmiş ve bu heyecanın OYAK yönetimini de aynı anda bir çok yatırıma evet demelerine yol açtığını söylemeye çalışmıştım. Tabi burada sadece Levent Beyi değil OYAK yönetimini de bu finansal sıkıntıları zamana yaymadıkları için eleştiriyorum. Sonuçta şirket finansal sıkıntı yaşıyor. Peki bu çözüm uygun mu? Bence uygun.

21061110AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

10 milyon lira ver istedigin degerlemeyi cikarsinlar sana. Dogru olacak demek degil. Burasi Turkiye.
    Disarda da dogru olacak demek degil, o kurumlarin hepsi franchise. Vaktinde Deloitte ve PWC'nin Cin branslari Nasdaq'da kote olsun diye kulubeye 400 milyon dolar deger bicmisti.

NOT: Herhangi bir kuruma karsi yazilmamistir.

Al iste, kadin bu yeminli mali musavirlikten cakma degerlendirme ustune degerlendirme cikartip 2 milyon dolar dolandirdi yatirimciyi vaktinde.

-----

Alternatif Bağımsız Denetim'e yasak, iptal ve ceza geldi
    28 Haziran 2018, 18:41

Alternatif Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'in faaliyeti ve yetkisi iptal edildi.

Sermaye Piyasası Kurulu, Sermaye Piyasasında, Bağımsız Denetim Standartları Hakkında Tebliği ve Türkiye Denetim Standartları'nın muhtelif hükümlerine aykırılıklar nedeniyle şirketin değerleme faaliyetleri süresiz olarak yasakladı. Ayrıca şirketin bağımsız denetim yetkisi iptal edilerek listeden çıkarıldı.

İkili tepe oluşumu var. 27,44 geçilebilir ha gayret.
    Boncuk...

Oyak sahip çıkar batmaz yönetim de akıllı karar versin. Petmama ne oldu febris muamma tarım tek şans

7. Sn Oralet_Osman şunu eklemeyi unuttum; finansal sıkıntıya hazırlıksız yakalanan OYAK hisse satmak zorunda kalınca bu olay Hektaş ın hisse fiyatına da olumsuz yansıdı. OYAK tedbirli olsaydı bunlar yaşanmayabilirdi.
     Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    Sn Oralet_Osman ben Levent Bey in çok heyecanlı oluşunu kastetmiş ve bu heyecanın OYAK yönetimini de aynı anda bir çok yatırıma evet demelerine yol açtığını söylemeye çalışmıştım. Tabi burada sadece Levent Beyi değil OYAK yönetimini de bu finansal sıkıntıları zamana yaymadıkları için eleştiriyorum. Sonuçta şirket finansal sıkıntı yaşıyor. Peki bu çözüm uygun mu? Bence uygun.

8. Daha zamanı var.
    Dolar bazlı yüzde 20 görürsem giderim.
    Dudu tahtayı kaldır;)
    Ytd

Sayfa 122/568 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz