Onemli Gunler Banner
Sayfa 125/623 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Bu uyuz niye düştü hani 0.65 ve üzeri satacaktik. Şimdi 0.62 olmuş öğleden sonra 0.61-60 olurmu ...buradan 0.62 den satsak mi acaba..asla ytd

2. 0.64 kalkmasın diye ha bire lot yığıyor 0.64 e
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Grubun tamamında günlük grafikte Bollinger Bandı 'nın alt kanalından üst kanalına geçme/geçmeme savaşı veriliyor. IHLGM daha güne başlarken kararlı bir şekilde attı üst banda. Diğerleri tam sınırda...!

Eğer üst banda geçme kararlılığı oluşur ise; hareket sertleşir...! Genelde üst bandın üst çizgisine dokundurma gibi bir geleneği var. Bu çizgi de 70 kuruştan geçiyor...!
    Geçemediği sürece Bollinger tekniğine göre düzeltme süreci devam eder...!
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

4. Boş geçen koca bir gün daha mı

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Slm geçmiş olsun, yarın için 0.58 den mal alsam yarın 0.61-0.62 den satsak nasıl olur acaba...tepki için düşerken al çıkarken sat. Nasıl olur . Ytd..beni bağlar

7. Kapanış ne olur sizce ben 0.58 olur derim bisste satış artarsa. Eksi 1 altina düşerse 0.60 ... Asla ytd ne dersiniz

8. -2 olursa 0.57 de olabilir.

Sayfa 125/623 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •