Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. madem öyle

Adsız.jpg

2. Abi diplomasiyi bilmiyom ama niye herkes kendi bayrağı arkasında / önünde durmuyo? Abd zate düşman olum mantık basit yane

3. 66 yaşındasın refaba seni de görecez..

https://twitter.com/i/status/1454122423578726402

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yürüyüşle ilgili bi şey demem de , her zaman geniş kalıplı ayakkabı tercih etmiştir eskiden beri. onu biliyorum. hatta fatih altaylının bu konuda yazısı bile var... ayağın geniş taraklıysa zaten bi de, ayağının üst tarafı kemikliyse italyan kalıbı ayakkabılar giyemezsin . giyersin de haşat olur ayağın , ayakkabının kenarından serçe parmağın çıkar falan .... al bu da 2017 yılından haber...

https://turgutlutivi.com/cumhurbaska...isi-manisadan/
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,613
     Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    peki cumhurbaşkanımızın yaşı nedeniyle yürüyüşüyle dalga geçmek serbest mi?

nasıl bir insanlık bu?
    O dalga geçmek değil,sistem gereği,kuantum ,metafizik gibi vs gereği bu ülke kutsal değerlere sahip olduğundan yönetmek zordur,üstelik kutsallıktanda ötedir,sistemlen oynarsan cezalanırsın,bende uğraşırım bilinmez enerjiylen yani enerji kontroluylan,bu aile geleneğidir,mutlaka soy böyle devam eder,bu rolü ben üstlendim,bu topiklerde çoğu kez belirttim,Atamızda özeldir,ama onun özelliği üst seviyedir,ona göre ülkeyi dizayn etmiştir,arkasındaki gücü bilemezsiniz içinde olmadığınız sürece,bana ne derseniz deyin,ama gerçek budur,bazı kişilerlen,neslelerlen uğraşılmaz !!!,sistem dışına çıkanların sonu bellidir,bu gibi kişilerlen uğraşanların sonu bellidir,galiba anlamıştırsınızdır

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Estafurlah,ben öyle demek istemedim. Sadece aklımca bilgi verdim. Yanlış anlama var ise af ola.
    Yeniler kaç yıldır yazıştığımızı bilmez .Bu nedenle yazdım .KISACA EKMEK ÇIKMASZ
    Estağfurullah, bizler birbirimizi tanırız, fiyat farkı hakikaten sacma.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O dalga geçmek değil,sistem gereği,kuantum ,metafizik gibi vs gereği bu ülke kutsal değerlere sahip olduğundan yönetmek zordur,üstelik kutsallıktanda ötedir,sistemlen oynarsan cezalanırsın,bende uğraşırım bilinmez enerjiylen yani enerji kontroluylan,bu aile geleneğidir,mutlaka soy böyle devam eder,bu rolü ben üstlendim,bu topiklerde çoğu kez belirttim,Atamızda özeldir,ama onun özelliği üst seviyedir,ona göre ülkeyi dizayn etmiştir,arkasındaki gücü bilemezsiniz içinde olmadığınız sürece,bana ne derseniz deyin,ama gerçek budur,bazı kişilerlen,neslelerlen uğraşılmaz !!!,sistem dışına çıkanların sonu bellidir,bu gibi kişilerlen uğraşanların sonu bellidir,galiba anlamıştırsınızdır
    Gazi'nin o konu hakkındaki özelliğini bilmeyen mi var ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,613
    Öymen, Karayalçın ve Çetin’den Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında suç duyurusu
    CHP ve SHP’nin eski genel başkanları, AKP grup toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Çubuk’ta uğradığı linç girişiminin görüntülerinin izletilmesi üzerine Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan hakkında Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu. Dilekçede, Erdoğan'ın, ‘siyasi hakların engellenmesi’, ‘suçu ve suçluyu övme’, ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ ve ‘Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs’ suçlarını işlediği savunuldu.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...urusu-6742278/

Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •