Onemli Gunler Banner
Sayfa 127/426 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 3404 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 2 Kasım 2018 tarihli KAP açıklamamızda özetle, Şirketimizin hâkim ortağı Kıraça Holding A.Ş.'nin T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda yürütülen Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde potansiyel yatırımcı olarak yer alma niyetine istinaden 02.11.2017 tarihinde Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü'nü imzaladığı bildirilmiş, söz konusu Protokol çerçevesinde, teknoloji ve finansal analiz çalışmalarının devam etmekte olduğu imza tarihinden itibaren altmışar günlük sürelerle KAP'ta açıklanmıştır.

Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü'nün imzalanmasını takiben yürütülen çalışmalar sonucunda, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin kurulmasına karar verilmiş olup, ilgili Şirkete %19 oranında pay sahibi kurucu ortak olarak, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İnan Kıraç'ın %100'üne sahip olduğu, Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş. iştirak etmiştir. Kamuoyu ve yatırımcıların bilgisine sunarız

2. Kök ulaşım taşımacılık aş nin karından Karsan'a kar gelecek diye bekleyen kafa, anadolu grubuna ait çelik motor un karından asuzu ya kar gelecektir diyen kafa ile aynı hata içerisindedir... Tüy bitti dilimizde iki aydır yazık değil mi küçük yatırımcıya... açın sorun karsan ın yatırımcı ilişkilerine ne işler çeviriyorlarmış amaçları neymiş... abidik gubidik kap haberleri ile senet kösme peşindeler... neyse erken farketmişim durumu, verilmiş sadakam varmış ki 2.30 dan vermişim...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1 hafta on gündür topiği takip ediyorum, endekse neden ayak uydurmuyor burası dipmi diye...
    nihayetinde bugün buda uydurdu endekse...
    okuduğum yorumların hepsinde ana konu, yok karsn adı varmış, yok adı olsada kendi yokmuş vs vs..
    geçin dostlar bunları, endeks mafişş, dolayısıyla buda bir dip arayışı yapacak.. A1 filan bahane, adamlar işini profosyonelce yapıyorlar
    Şimdi elleri sıvazlamışlar sıradakini kolluyorlar, kimlermi ? tabiki kozalaklar ve sasa..
    uygun zamanda onada çökecekler
    yani demem oki zarardaysanız ya bekleyeceksiniz yada senet değiştokuşu yapacaksınız, yada kol kesip nakitte bekleyeceksiniz
    vesselam..

4. Daha nereye kadar düşer acaba

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benimde aylardır dilimde tüy bitti ama neyazıkki yanlış hesap Bağdat'tan dönüyor, su akar yatağını bulur, yavaş yavaş ederini buluyor. Hala burun kıvırıyorum. Beni bağlar tabi.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

6. Kına geldi yandaki standtan alın...
    pide /raz/ lar

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. usps ihalesinin ne zaman sonuçlanacağını bilen biri var mı ? Benim bildiğim son çeyrekte sonuçlanacaktı. Bu durumda finalistlerin fiyat vermek için davet zamanı gelmiş olmalı. Üstelik deneme süresi olan 6 ay da geçti mayıs sonunda. Ama hiçbir haber bulamıyorum. Lanet kağıt da böyle bir ihtimal yok gibi davranıyor .Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok iyi olurdu doğrusu.

Selam
    Alın size grafik, simdi bazıları dağılın!
    Not: Elimde karsan kagıdı vardır, amiral gemimdir.
    imaj karsan.jpg
    /USDTRY 'li gorunum daha isabetli olabilir, bunda da durum şu şekil. Güzel günler yakın. Ytd.
    imaj karsan2.jpg
    Bilgi, güçtür. Araştırmadığınız gemiye binmeyin.

Sayfa 127/426 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •