Sayfa 127/171 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1366 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Dyo 29 kişi işten çıkarmış .Gerekçe küçülmeye gidiyormuş.
    Y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Dyo 29 kişi işten çıkarmış .Gerekçe küçülmeye gidiyormuş.
    Y.t.d

3. Acaba okyanus öte yanından gelen ziyaretçiler son 10 günde 3 defa şirketi ziyaret etmişler. Pandemide alamadıkları şirkete bu kadar neden bu kadar cok ziyaret yaptılar. Neden markayı yaşar holdinge durup dururken sattılar. PPG haftaya kendi borsasında acıklama yaparsa nasıl tutacaksınız bu kagıdı. Dünyanın en büyüğü bunlar gibi düzenbaz şirketi yönetmez.bu fiyatlarda nasıl tutacaklar bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Özel durumlar özel kalmalı.
    Tekrar yazmak durumunda kaldım.

5. Bugün yatırımcı ilişkileri bölümünü aradım.Bu konuyu sordum.Böyle bir konuda bilgi veremeyeceklerini söylediler.Olursa Kap da bildirirlermiş;)
    Peki 70 milyon dolar lisans bedeli 30 yıldır yaşar holdinge odenmedide neden şimdi ödeniyor dedim.Bunuda yaşar holding yat.danismanina sorun dediler.
    Peki son çeyrek satışlar nasıl diye sordum.İstikrarlı bir şekilde gidiyor dediler.Aldigim en olumlu cevap buydu.
    Birde Ukrayna Rusya savaşının satışlara etkisini sordum.Çok bir etkisi yok dediler.
     Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    Acaba okyanus öte yanından gelen ziyaretçiler son 10 günde 3 defa şirketi ziyaret etmişler. Pandemide alamadıkları şirkete bu kadar neden bu kadar cok ziyaret yaptılar. Neden markayı yaşar holdinge durup dururken sattılar. PPG haftaya kendi borsasında acıklama yaparsa nasıl tutacaksınız bu kagıdı. Dünyanın en büyüğü bunlar gibi düzenbaz şirketi yönetmez.bu fiyatlarda nasıl tutacaklar bakalım
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    Acaba okyanus öte yanından gelen ziyaretçiler son 10 günde 3 defa şirketi ziyaret etmişler. Pandemide alamadıkları şirkete bu kadar neden bu kadar cok ziyaret yaptılar. Neden markayı yaşar holdinge durup dururken sattılar. PPG haftaya kendi borsasında acıklama yaparsa nasıl tutacaksınız bu kagıdı. Dünyanın en büyüğü bunlar gibi düzenbaz şirketi yönetmez.bu fiyatlarda nasıl tutacaklar bakalım
    Sadece gülüyorum.cok komik.
    Y t d .

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Sadece gülüyorum.cok komik.
    Y t d .
    cok yakında sana da gulecek. Bofa zaten can sıkıntısına aldı o malı. Elinden mal gidince adamın gülesi geliyor demek

8.  Alıntı Originally Posted by isaa Yazıyı Oku
    cok yakında sana da gulecek. Bofa zaten can sıkıntısına aldı o malı. Elinden mal gidince adamın gülesi geliyor demek
    İsa sen her halde ergensin .bofa bıyıklı dikkat et bofa nın bıygı var. ha hasan ha kel hasan
    Hasan aynı hasan .değişen birsey yok.
    Burda sorun nedir .insanlar hangi tahtadan
    Kaç lot almasını bilmiyor. Sorun bu .
    Bak viking tavan tavan gidiyor neden orda yüklü mal allan yok . Ayces öyle gidiyor
    Dedim ya insanlar ne kadar hise alacağını bilmiyor .böyle tahtalara yüklenirsen beklersin .gitt büyük hiseler de al birsey olamaz . Neyse isa sen bu işleri bilmesin
    Zamanla öğrenirsin
    Yatirim tavsiyesi değildir .
    Bu yazı ironi dır.
    Al sat tut tavsiyesi değil dır.
    Kimse birsey bilmiyor

Sayfa 127/171 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz