Sayfa 130/628 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sipahi Yazıyı Oku
    Fast bey bence dünyanın malını toplamışlar "diğer" adı altında değişik hesaplardan aylık grafik bunu gösteriyor anlık son 2 spek hareketlere bakmazsanız.sayın yatırımcı x temel fikride hoşuma gitti ben işin tekniğine bakmıştım sadece.Ov de kazandıracağını düşünüyorum ilk 1,60 lar sonra 2,05 ler sonrası füze tabi olum senaryo bu 4,5 kadar yolu var.

Aşağıdan sanırım mal toplamak istediler ama günlükçülerin çoğunluğu sattı kendi kendilerine al ver yaptılar baktılar iş yok bas gaza oldu

YTD ben acemiyim.ciddiye almayın lütfen.
    2.05 görsek süper olur once 1.56 ikili tepeyi geçmeliyiz
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. ufaktan bir heyecan verdiler. sonra yine öpücük.

4. slam ortaklar bu emkelin bilanço ne zaman açıklanıyordu bilen varmı acaba?teşekkürler.

5. 1.56 yarın mı kırılacak acaba?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Bugün burası çok sakin, fırtana öncesi sessizlik gibi hissettiriyor.

7. fırtına aşağımı yukarı olacak bakalım. şahsi görüşüm yukarı yönlü bundan sonra 1,3x leri görmesi demek elindeki malı dağıtması demek. hazır 1,5x lerde satış kademeleri çok güzel olmasa da yukarı yönlü çıkışta kar satışlarıyla birlikte oldukça fazla malı topplayabilir. ondan sonrası açıklayacakları bilançoya kalmış 1,7x ten mi dağıtır 2,0x mi. önlerinde çok güzel bir fırsat var bence. bist almış başını gitmiş güzel bir bilanço ile birlikte elindeki hisseyi 2,0xlerden satmak var. yinede kendi bileceği iş. 1,2x-1,3x-1,4x debelenirim derse buyursun biz buradayız
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. Ben sıkıldım verdim 1.46 dan, ihgzt aldım,alan da kazansın...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 130/628 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •