Sayfa 132/964 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Birlesme dediginiz mmcas ile mi?

2. Batan adama .mezarciya sl olsun diyenn bey efendi durtusss slm gonderdiklerin birdi ne zaman iki oldu.? durtuss neden bu oluşuma destek vermeyen arkadaslara sl olsun diyorsunnn.? Cv verde bizde bilelimm benim anlamdigimmm sen de kervan yokkk neden bukar cok ilgileniyorsunn halaaa.Sende biliyorsun danistayda neler donduhunu spk da neler dondugunu sevgili durtussss bak gk yapacazzz sana zahmettt sl gonderdiklerinede soylede geldin ler ky desteklesinlerrr oturupp buralarda kilafya delikanlilihi yapmsiinlarrr

3.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce Sn İdüz tarafından Danıştaydan olumsuz karar çıkacağına dair artniyetli söylentiler yayıldığını iddia ederek kendisini suçlamıştım.

Sn İdüz'ün istihbaratı doğru çıktı.

Bu nedenle kendisinden özür diliyorum.
    Sen benim kardesimsinn özur dilenecek bi durum yokk bende seni kirdiysam özur dilerimm bizim amacimiz bir yeterki saflari siki tutalimmm Allah amanet ol kardesimmm.

4. İcra dan gayrimenkul satışında, ilk ihalede değerlemenin %50 si bulunamadığı takdirde, 20 gün sonra aynı gün aynı saatte yeniden ihaleye çıkılır, bu sefer en çok artırana satış gerçekleştirilir, yani ayın 19 u olması lazım yeniden ihaleye çıkması gerekiyor, ya da daha öncesinde anlaşmaya varılması lazım, ikiside olumlu olur, satış olursa borçlar ödenir kasaya para girer, anlaşma olur satış olmazsa yine olumlu olur.. Çağrının olması zor, çünkü adamlar bu yola baş koymuşlar.

Yeni yönetim geldi, sözde herkesle barışacaklar ve işleri yoluna koyacaklardı, danıştay kararındaki yorumuna baktığınızda, kafa hala aynı kafa, hala kendilerini savunuyorlar, danıştaydan red kararı geleceğini önceden biliyorlardı, o yüzden herkese spk ya , bist yönetimine sevimli görünmeye çalıştılar, karar açıklanınca da gerçek yüzlerini ortaya çıkardılar hemen.

Bunların hakkından bizler asla gelemeyiz ancak ve ancak devlet masaya yumruğunu koyar ve şirkete el koyarsa çağrı olur, aksi takdirde, bu iş bu şekilde yıllarca devam eder durur. adamlar kanunsuzun önde gideni, ya da çıkar bir babayiğit, dayanır bunların gırtlağına seve seve yaptırır çağrıyı..

5. Bu arada herkes genel kurula katılamaz ama elektronik ortamdan katılım sağlanabilir, bilgi sahibi olan arkadaşlar bu konuda açıklayıcı bilgileri yazarlarsa katılım daha fazla olur..

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Arkadaslar azinlik olarak gk karari aldirmistik. Sirket buna itiraz etmis gk yapmak istememisti. Mahkeme bunlarin itirazin red etmistir. Gk surecimiz devam etmektedir. Eger ki ky olarak gk hepimiz gider ve kendi lehimize olacak olan maddeleri kendi lehimize oylarsak emin olun basarabiliriz...

2015-2016 yillarina ait yk uyeleri basta ss ve digerlerini ibra etmeyelim. Denetci isteyerek gecmis donemlerde yapilan butun islemleri inceletelim...

Eger birlik beraberlik icinde olursak yk nda cogunlugu bile ele gecirebiliriz. Cok calisiyoruz hisse sayimiz her gecen gun artiyor...

Spk ya dilekce gondermeye devam ediyoruz...

4 yilin hesabini hukuki olarak soralim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet Arkadaşlar

Mahkeme Genel Kurulun Yapılması konusunda net bir karar aldı.

Şimdi Kayyumun takvimi belirlemesi beklenmekte.

Birlikte hareket ettiğimiz epey arkadaş mevcut ancak bu genel kurula ne kadar güçlü gidersek başarma şansımız o kadar fazla.

Bu hem şirketin hemde bizim iyiliğimiz için çok önemli.

Bu nedenle aramızda olmayan arkadaşlar lütfen bize ulaşın sadece genel kurula oy kullanın yeterli.

Görünen o ki 150 milyon hissenin yarısından fazlasının geçilmesi hiç zor değil gibi yeter ki bana ne demeyelim.

Özellikle İstanbulda olan arkadaşlar bizzat kurula katılabilirler.

Diğer arkadaşlar için ise gerekli çalışmaları yapar akıllarına yatan en uygun durumda genel kurula katılmalarını sağlarız.

Bu sebeple [email protected] adresine isim soy isim telefon numarası ve lot miktarını yazarsanız gerekli irtibatı sağlarız.

Saygılarımızla

7. ertan sen nesinki ,senin zürriyetinden ne hayır gelecek. elin adamı .at alırken. köpek alıken ,hayvanın anasını ,babasını soruyor ilk önce, biz hisse aldik ama bu cibiliyetsizin soyuna bakmayı akıl edemedik.

8. Her nekadar olumlu portreler çizilerde reel sektörün içine girip bakıldığında bşr çok sektör olumsuz durumda.

Gayrimenkul ve turizm piyasaları en olumsuz trend içinde. kervn ı en çok ilgilendiren ise bu iki sektör.

uzun süredir devam eden olumsuz ekonomik siyasal trend orta vadeli aynı trende kalırsa dovlz cari açığını çık ciddi hissettirebillr. Orta badede dovlzde patlama olabillr. Buda şirketşn en hasas noktası.

Şirketin özkaynaklarından kusa dönemli ciddi miktar likit oluşturup bu dovlz borçlarını önemli kısmını eksiltmeli, kalanıda lira bazında borca çevirebilmeli.

Bunun içinde yatırımcılar GK da ortaklık lehine bir yönetim çıkarabilmeli. Ancak böyle bir yönetim ortaklık faydasına güvenilir icralara girer.

Daha önce Patronlar yeni yönetim yeni anlayış sloganıyla yükseltiler ama Danıştay çıkan sonuçla kazanılan büyük zamandan dolayı, tekrar tilkici fabrika ayarlarına dönme olasılığıda var.

Sayfa 132/964 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •