Sayfa 132/324 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. VY anasını ya ne düşürdüler beni kaç gündür zıplaya zıplaya her hissede zarar ettim en son kafayı kıracağım

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 70 den alırım kademeli.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Açıklama gelmeseydi 90 ustu kapatirdi.Şimdi bikac gun fazla hareket etmeyebilir.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Düşüş çok hacimsiz oldu , kapanış fiyatı önemli , ayrıca teknik ayarlaması da çekiyor olabilir. Belki de alttan topluyorlar.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Zafer0134 Yazıyı Oku
    VY anasını ya ne düşürdüler beni kaç gündür zıplaya zıplaya her hissede zarar ettim en son kafayı kıracağım

geçen hafta 5 gün boyunca her Allah ın günü ben de zarar ettim, dün ve bugün neyse ki bir kısmını telafi ettim.
    kural şu: kazandığın kağıdı sattın mı bir daha bulaşma, yenisini bul.

6.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    geçen hafta 5 gün boyunca her Allah ın günü ben de zarar ettim, dün ve bugün neyse ki bir kısmını telafi ettim.
    Topragam kazandığımız bir şey yok ki hep zarar zıpladıkça avlanıyorum onun için benim için son kağıt nikah kıydım burdan ya batacağım ya çıkacağım

Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    Aynı kafadayız, duygularla ticareti karıştırmamak gerek.

Kapanış kademesi 266 267 yanlış görmediysem.
    Verdiler 265 266 oldu..
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

8. 2. özgyo olacak dıyenler cıktığı an bu kağidın daha gıtmeyceği kucağa vereveğnı anlamıştım bugun bunu yaptı ..3.33 u gormüş kağit diyenlere buralardan bol bol verır artık 1.57 den aldıklarını belkıde..sabah baktım 3.30 du ,60 kademe dusermı bı kağit yuhh be galıp yuzde 20 eksı zırveden gun içi yuh... kağitla evlenenler olacak muhtemlen ;(

Sayfa 132/324 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •