Sayfa 132/393 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 3142 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Peki Kardemir. D , Ereğli migros döviz açıkları kat kat üstün ama hiç fark etmiyor Pegasus döviz fazlası var ama aynı bilmem anlatabildim mi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O şirketler ülkenin katalizörü herbirinde yabancı ağırlığı var nasıl bu şirketle bir tutarsın

2.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    O şirketler ülkenin katalizörü herbirinde yabancı ağırlığı var nasıl bu şirketle bir tutarsın
    Aynen i basan zaten yabancı ,onun için yabancıya güvenilmez sonuçta yatırımları büyük halka açık oran düşük

3.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Aynen i basan zaten yabancı ,onun için yabancıya güvenilmez sonuçta yatırımları büyük halka açık oran düşük

O gördüğün yabancı değil yabancı olsa kısa sürede mal alıp kısa sürede boşaltmazdı bu şirket aile şirketi o yüzden yabancı kolay kolay girmez giremez

4. 3.31 unuttuysan hatırlatayım ne yapacaksın bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    O gördüğün yabancı değil yabancı olsa kısa sürede mal alıp kısa sürede boşaltmazdı bu şirket aile şirketi o yüzden yabancı kolay kolay girmez giremez
    sana katılıyorum bende öyle düşünüyorum fakat herkes yabancı soyle ye söyleye ben de tereddüt ettim , birşey sormak istiyorum yasaklı olan var bilgi n varmı bı açıklama yapsan

6.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    sana katılıyorum bende öyle düşünüyorum fakat herkes yabancı soyle ye söyleye ben de tereddüt ettim , birşey sormak istiyorum yasaklı olan var bilgi n varmı bı açıklama yapsan

Bu satılan mallar onun zaten nerden biliyorsun diyeceksin adam açıklama yapmış en son 10 küsurlardan şu kadar mal sattım şirketin yüzde 5 i kaldı diye o kadar lot sadece city de vardı diğerlerinin toplamı o kadar lot etmiyordu.

7. Peki yasaklı nasıl yapıyor

8.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Peki yasaklı nasıl yapıyor

Eee o kadarını da kendisine sor

Sayfa 132/393 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •