Sayfa 132/226 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Deniz yatırım ın 288 bin hissesi var 123 bini sattı tahminim bugün 130 bin satabilir daha 150 bin daha var.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu saat itibariyle. Ytd

3. No'luyoz lan diye soran varsa;
    Birisi çok iyi bilançoyu fırsat bilerek yüklü mal çıkmaya çalışıyor.Spek de bunu görünce zaten sığı senette senedin canını çıkararak alıyor.Vatandaşın neden maldan çıktığının önemi yok.Senetle alakalı değildir.Mesele bu.Panik yok.Sinirlenme yok.Umutsuzluk yok.

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    No'luyoz lan diye soran varsa;
    Birisi çok iyi bilançoyu fırsat bilerek yüklü mal çıkmaya çalışıyor.Spek de bunu görünce zaten sığı senette senedin canını çıkararak alıyor.Vatandaşın neden maldan çıktığının önemi yok.Senetle alakalı değildir.Mesele bu.Panik yok.Sinirlenme yok.Umutsuzluk yok.
    3 aylıkta da aynısı olmuştu

5'lerin üzeine çıktı sonra 4-4,5 arasına gelmişti!

malum olduğu üzere 6 aylılarda 8'lerin üzerini gördü

düz mantıkla 12 aylık^ta 13-14'leri görebilir bu bilanço performansı sürerse!

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar 8.20 ortalama ile ben de halata tutundum...bu havada bu veriş tabii ki cansıkıcı...ama ben bu durumun aynını borusanda da yaşadığım için çok da şaşırmıyorum...o zaman süper bilançosu için aldığım bu hisseyi çok kısa sürede ''lanet olsun diyerek'' yaklaşık %15 zararla satmıştım...ve sattığım yerden yukarı yaklaşık %50 yapmıştı...aynı senaryonun burada da yapılmak istendiği kanaatindeyim...o yüzden ekranı kapatıp hedef fiyatıma gelmesini beklemek en mantıklısı diye düşünüyorum...bu sinirlerimize de iyi gelecektir...moral bozmak yok...umuyorum hissemiz hakettiği fiyatlara gelecektir...

7. Deniz bugünde 7.70 e barajlar koymaya başladı. Elindekileri satıp bitirse de kurtulsak. Ytd

8. Deniz 7.60-7.62 den aldıklarını 7.70 lerden satar yine. Hisseyi 7.60-7.70 arasına sıkıştırdı gibi. Ytd

Sayfa 132/226 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •