Sayfa 134/602 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bende parayı bulamadım kovaladım hep kaçtı artık kovalamıyorum sadece bekliyorum o beni bulsun ama dert etmiyorum para beni bulsun
    Hayırlı akşamlar Hocam ya.. parayı bulamıycam galiba ben.. çok sabırlıyımdır. Ama bi Karton vardı baya bi yüklü.. bedelsiz haberinden hemen önce sattım.. hem de çok uzun zamanlar elimde tuttum.. direkten döndü..
    Kutpo çok uzun süre tuttum, baya bi vardı elimde. Erken vedalaştım çift hanelerin başlarında..
    Bir kaç sefer de buna benzer talihsizlik yaşadım bu yıl..
    Bir daha da böyle bir şey yakalayacağımın ümidini kaybediyorum...
    Kısa vade hisse sevmiyorum.. orta vadeli de bir daha bulamam galiba.. elimdekinden de bir şey beklemiyorum artık..
    ama sizleri takibi asla bırakmam..

2. Üstad yok mu şöyle snkrn gibi bir hisse

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın günlerden ihlgm günü başlarmı mebes ne diyorsun hayalleri olan uyumaz eski bir hasan meşe sözü
    25 milyon yabancı almış. Celik hocam boşunu ma aldılar. Celik hocam . Siz hedef verdiyseniz onun iki katıdır....

4.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    hocam yılllık hisselerimizden sanko için düsüncelerinizi merak ediyorum

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sankoda beklentim cok gecen sene 20 üzeri hedef koymuştum beklenen hareketini yapmadı bu yıl daha iyi performans bekliyorum bu yıl 27 üzeri hareket bekliyorumgececektir ama ben en düşük diyeyim sonra cok atıyorsun diyebilir bu işleri cok bilenler

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    25 milyon yabancı almış. Celik hocam boşunu ma aldılar. Celik hocam . Siz hedef verdiyseniz onun iki katıdır....
    Ege gübre, alkım, rtalp , nuh çimento, bucim ...verdiğiniz hedeflerinin iki katı oldu ...

6. Celik hocam 3 gündür Polho da satış oldu ve karşılandı. Bugün son saatte tekrar alisa döndü ne düşünüyorsunuz...

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar Hocam ya.. parayı bulamıycam galiba ben.. çok sabırlıyımdır. Ama bi Karton vardı baya bi yüklü.. bedelsiz haberinden hemen önce sattım.. hem de çok uzun zamanlar elimde tuttum.. direkten döndü..
    Kutpo çok uzun süre tuttum, baya bi vardı elimde. Erken vedalaştım çift hanelerin başlarında..
    Bir kaç sefer de buna benzer talihsizlik yaşadım bu yıl..
    Bir daha da böyle bir şey yakalayacağımın ümidini kaybediyorum...
    Kısa vade hisse sevmiyorum.. orta vadeli de bir daha bulamam galiba.. elimdekinden de bir şey beklemiyorum artık..
    ama sizleri takibi asla bırakmam..
    listeler yapıyorum sizler faydalanasınız diye bakın gerel unuttum aklımdaydı ama olmayınca olmuyor hani... ama gerel için 2 tavan hiç bir şey değil cok gidecek ben her zaman sabır olayını vurguluyorum önce sabır sonra nasip neyse o oluyor

8. teşekkur ederim hocam onlar ne derse desin hocam biz inandığımız hayallerin peşindeyiz
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sankoda beklentim cok gecen sene 20 üzeri hedef koymuştum beklenen hareketini yapmadı bu yıl daha iyi performans bekliyorum bu yıl 27 üzeri hareket bekliyorumgececektir ama ben en düşük diyeyim sonra cok atıyorsun diyebilir bu işleri cok bilenler
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 134/602 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •