Sayfa 135/170 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. 9 lira maliyetli 200 milyon euro kredinin kur farkından edeceği zararı bana küfür eden korkup yanıma gelemeyen beyinsizler hesaplasın.Euro 20 lira olduğunda bedelli tüm hızıyla otabandaaaaaaaaaaaa.

2. Len madem kağıdın yok ne diye yaziyon...len

3.  Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Len madem kağıdın yok ne diye yaziyon...len
    Sana mı soracam,nasıl dolar bazında eğleniyor musunuz,eriyor liralar mark kap dolar al demişti üstad Keramettin Ünsay.Yılsonu bilançosu kur farkı zararı pakdereyi de kurtarmaz artık,pardon şaktepe yok yok kartepe…Bedelli ile alamadığı malları alıverir artık Besim abinizzzz.

4. Hahaha o kadar zamak bir yorum görmedim.keramettinden mi yedin karereden mi yoksa besimden mi ?

5. Yukarda bir arkadaş sana isim vermiş.bence o ismi kullan sen

6.  Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Yukarda bir arkadaş sana isim vermiş.bence o ismi kullan sen
    Bana o ismi veren terbiyesiz mahlukatın mabadı yemedi yanıma gelmeye,özelden adres telefon isim soy isim verdiğim halde totosu yemedi.Burada delikanlılık yaptı aklı sıra tırrıkk.Sen de şansını fazla zorma istersen.

7.  Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Yukarda bir arkadaş sana isim vermiş.bence o ismi kullan sen
    Kardeşim şu adama cevap vermeyin yazar yazar gider dolarda olacağıma nethol gibi bir hissede olmayı bugün şu durumda bile yine tercih ederim bu adam 3 lira felan bişeyler zırvalıyodu onun olmayacağını anlayınca şimdi de bedelli diyo forum sayfalarında her hissede böyle adamlar vardır düşünmeden konuşurlar gerçekten bir yatırımcı olsaydı doları yatırım aracı olarak görmezdi zaten YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,471
    Göt adres kolpa tel yok ,göt gibi yalan söyle anca senin gibi gote bu yakışır.
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bana o ismi veren terbiyesiz mahlukatın mabadı yemedi yanıma gelmeye,özelden adres telefon isim soy isim verdiğim halde totosu yemedi.Burada delikanlılık yaptı aklı sıra tırrıkk.Sen de şansını fazla zorma istersen.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Sayfa 135/170 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •