Sayfa 137/1000 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Valla mı?

Törene davet bile etmedi demek amcasını...
    Yok be. Buyuk olasilik oyle olmustur

Zamanı geliyor beyler gaza gelmeyin.. Zaten uçmuş kaçmış durumda .. Sanırsın 2.30 mübarek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 5,2844 görünüyor.şu an dogruysa.

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Giffen paradoksu.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    giffen konusunu yanlis anlamissiniz !?

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Devletin hazinesi ağzına kadar para dolu. Öğretmenler günü hediyesi olarak her yıl 24 kasımda öğretmenlere bir maaş ikramiye bağlanmış.
    Öğretmen, polis , din görevlisi ve hemşirelere 3600 ek gösterge yılbaşında başlayacakmış.

Not ; Her ne kadar 1 nisan olmasa da siz Nisan 1 şakası kabul ediniz. Belki bir gün böyle bir haber okuruz diye şeytmiş oldum.
    Evet cidden şeytmiş oldunuz.Ben baştan okuyunca ahan da dedim bunlar yapıldıysa yarın dolar kesin tavan açar ))))))))) Yani oltaya geldik.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    giffen konusunu yanlis anlamissiniz !?

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Alıntı idi. Başka biri böyle yorumlamış.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

İngiltere ye 8-0 yenildiğimiz maçta Atkinson yoktu. o çok daha sonra oynadı. Kaleci Kova Yaşar idi. Lineker ı marke eden Müjdat değil , diğer bir FB li Abdülkerim idi. Atkinson BJK da oynamadı. Aston Villa dan FB ye Ali Şen zamanında transfer oldu. FB-GS maçı 3-0 bitti , Atkinson hat trick yapmıştı. Maçtan sonra 'ben iyi çocuk' diye röportaj vermişti Türkçe olarak. 2 sene önce İngiltere de polis ile girdiği silahlı çatışmada öldürüldü. Yanlış bilgiler olmasın.

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    İngiltere ye 8-0 yenildiğimiz maçta Atkinson yoktu. o çok daha sonra oynadı. Kaleci Kova Yaşar idi. Lineker ı marke eden Müjdat değil , diğer bir FB li Abdülkerim idi. Atkinson BJK da oynamadı. Aston Villa dan FB ye Ali Şen zamanında transfer oldu. FB-GS maçı 3-0 bitti , Atkinson hat trick yapmıştı. Maçtan sonra 'ben iyi çocuk' diye röportaj vermişti Türkçe olarak. 2 sene önce İngiltere de polis ile girdiği silahlı çatışmada öldürüldü. Yanlış bilgiler olmasın.
    Hocam maşallah futbolda google a gerek yok, bundan sonra üstat sizsiniz,ilk size soracağım valla hatırlıyamadığım konuları.Hakikaten abdulkerim di linekeri tutan.Zaten tv de o da bu konuyu anlatmıştı, şimdi düşününce hatırladım.Sizin hafızaya da helal olsun.

Sayfa 137/1000 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •