Sayfa 138/596 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Bak,ben isim vermiyorum,herkes kendinin ne olduğunu biliyor.Farkındamısın ilk defa sana teşekkür ettim.Ayriyetten ben ne yapacağımı bilirim.Tavsiyen için teşekkürler.Birde sayende ilk defa,devede kulak olsada bu kağıttan para kazandım.lütfen bu mutluluğumu bozma.

2.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bak,ben isim vermiyorum,herkes kendinin ne olduğunu biliyor.Farkındamısın ilk defa sana teşekkür ettim.Ayriyetten ben ne yapacağımı bilirim.Tavsiyen için teşekkürler.Birde sayende ilk defa,devede kulak olsada bu kağıttan para kazandım.lütfen bu mutluluğumu bozma.
    Allah sizi beter etsin ekinoks uda badi Ekrem badi yise de İzmir li hocayida daha sayamadığım hepinizi Feyyaz fazlasi ile düdükler inşallah çünkü böyle ky ye böyle Feyyaz yakışır. İmtiyazın ne olduğunu bilmeden kyno u yuda unutmamak gerekir. Kolay mi adam düdüklemek neymiş efendim 4 tane baldırı çıplak istiyor diye imtiyaz kalkacakmış? kalksa kalksa size Feyyaz in ki ..... neyse şimdi açmayayım Kasımpaşa ağzımı az tuzlu lakerdalar

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Allah sizi beter etsin ekinoks uda badi Ekrem badi yise de İzmir li hocayida daha sayamadığım hepinizi Feyyaz fazlasi ile düdükler inşallah çünkü böyle ky ye böyle Feyyaz yakışır. İmtiyazın ne olduğunu bilmeden kyno u yuda unutmamak gerekir. Kolay mi adam düdüklemek neymiş efendim 4 tane baldırı çıplak istiyor diye imtiyaz kalkacakmış? kalksa kalksa size Feyyaz in ki ..... neyse şimdi açmayayım Kasımpaşa ağzımı az tuzlu lakerdalar
    Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep,
    Dediler ilim geride, illa edep illa edep.

Neden bu kadar agresifsin ,beğenmiyorsan sat git ooo pardon sen bütün çimentoları satmıştın değilmi.ne işin var o zaman burda de yörü git.Benide kendin gibi edepsizleştirme.

4. 12 aylıkta aktifler 3 milyar tl,özsermayede 1 milyar tl seviyelerine ulaşacak,isteyen istediği yere versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    669
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep,
    Dediler ilim geride, illa edep illa edep.

Neden bu kadar agresifsin ,beğenmiyorsan sat git ooo pardon sen bütün çimentoları satmıştın değilmi.ne işin var o zaman burda de yörü git.Benide kendin gibi edepsizleştirme.
    Sayin Badi,Insanlarin karakteri,kisiligi zor anlarda ortaya cikarmis maalesef bazilarini zorlamaya dahi gerek kalmadan seviyeden o kadar kolay uzaklasiyorlarki onlar adina uzulmemek elde degil.Zayif karakterdeki insanlarin bas vurdugu en kolay yol.Agzini bozup saga sola saldirmak oluyor.Bu yapidaki kisileri el birligiyle uyarmak vatandaslik gorevimiz.Cunku bir gun hepimize gerekebiliyor.Bu duyarliliginizdan oturu tesekkur ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    12 aylıkta aktifler 3 milyar tl,özsermayede 1 milyar tl seviyelerine ulaşacak,isteyen istediği yere versin.
    Ooo içerden bilgiyi aldın demek,bu kadar kesin konuştuğuna göre.Ancak tecrübelerim bana, bu tür laflara asla güvenmemeyi ve on adım geriden bakmayı gösterdi.Gerçi ben şu an sattıklarımı fazlasıyla yerine koyma peşindeyim.benim için fark yapmaz ancak başkaları ne yapacağına kendi karar verir.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 25-12-2018 saat: 13:40.

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayin Badi,Insanlarin karakteri,kisiligi zor anlarda ortaya cikarmis maalesef bazilarini zorlamaya dahi gerek kalmadan seviyeden o kadar kolay uzaklasiyorlarki onlar adina uzulmemek elde degil.Zayif karakterdeki insanlarin bas vurdugu en kolay yol.Agzini bozup saga sola saldirmak oluyor.Bu yapidaki kisileri el birligiyle uyarmak vatandaslik gorevimiz.Cunku bir gun hepimize gerekebiliyor.Bu duyarliliginizdan oturu tesekkur ederim.
    Benim Zayif karakter tanimim ise; uslubu duzgun, beyefendi yazisip, beyefendi konusan ama ne konustugundan haberi olmayan, agzi kibar laf yaparken, eli kolu baska oynayan, terbiyeli oturdugu kalktigi yeri iyi bilen, iyi para aldigi yere iyi veren, menfaati icin anasini babasini tanimayan kisaca her seviyede oynayan stopper gibi birşey.

8. Topic tarihinde hiç bu kadar seviyesiz olmamıştı,bilgi dolu yazılar,paylaşımlar olurdu,cahili,iftiracısı,küfürbazı kimi ararsan burada,hisse fiyatı mutlaka düzelirde bu topic düzelirmi bilmiyorum,sizleri birbirinizle başbaşa bırakıyorum.

Sayfa 138/596 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •