Sayfa 138/397 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

ilginç bir hisse
    son 6 ayda milyonlarca lot satılmış.
    yine de yukarıya zorluyor.
    seneye bu dobıl temettü de verir.
    bende yeni bir lap top alırım.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Sen sahibe benden selam soyle sana beles laptop verir elden belki kimbilir..yabanci yatirim fonlar taklaci sahibe guvenmeyip belki satmis milyonlarca lotu siz halen hikaye anlatiyorsunuz...patronnn guvendigi kendi ana kagidini alsinnnn el atttsin nokta...

Al sat degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    İnfo 53.050 lot satmış önceki günde 53.535 lot satmıştı...

Twittirde yeni trend borsada manipuelasyon...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Kap düşen bu haberin hiç etkisi olmadı
    Şirketimiz ile cep telefonu firması MAXREAL TELEKOMİNİKASYON LTD. ŞTİ. arasında realme markalı cep telefonlarının Türkiye'deki elektronik mağazalar zincirlerine dağıtımı konusunda distribütörlük görüşmeleri olumlu sonuçlanmamıştır.

5. Ayağımızı sürümüş de gelmişiz sn rex. Öbür köyde ki zulümden sonra portföyün az da olsa karda olduğunu görmek harika bir duyguymuş vallahi 🤣

6.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ayağımızı sürümüş de gelmişiz sn rex. Öbür köyde ki zulümden sonra portföyün az da olsa karda olduğunu görmek harika bir duyguymuş vallahi ��
    Algyo ya bir hafta daha muhlet yukselmezse tuprs gececegim.kasintili hisseymis gercekten..bilanco dedik atladik...yaprak oynamiyor.ytd

7. Valla ben de çok inanmıştım ama onda bizim bilmediğimiz birşey olabilir ya da spek i cok gaddar. Kazandırmayan kâğıtta durmanın da manasi yok. 400 kagit var borsada sonuçta.
    Indes hoşuma gidiyor daha once de gir çık yapmıştım tekniği de güzel. Inşallah bir yükselen trende girer de uzun dönemli birliktelik yaşarız.

8. Çaktırmadan ve zulüm ile topla .
    11,30 üstü saldırı gelir

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 138/397 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •