Sayfa 139/416 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Ata bugunde 300 k satti gunluk bu kadar satarak 1.50 ye gelecegiz cumaya herhalda adamlar alacaklari hisseyi %10 karla satiyor almadan daha vaybe spk ne is yapar ky sıkmeye yardim etmekten baska ky nin ne zaman basi tutulacak spk orda ceza vermese belki boyle olmayacak galip in kagitlari bes tavan yapiyor orda ky yokmi korunacak

2.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Ata bugunde 300 k satti gunluk bu kadar satarak 1.50 ye gelecegiz cumaya herhalda adamlar alacaklari hisseyi %10 karla satiyor almadan daha vaybe spk ne is yapar ky sıkmeye yardim etmekten baska ky nin ne zaman basi tutulacak spk orda ceza vermese belki boyle olmayacak galip in kagitlari bes tavan yapiyor orda ky yokmi korunacak
    adamlar göstere göstere düşürüyorlar

hangi salak saf ky veya by alıyor bukadar lotu acaba

hayret ediyorum ...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Haber gelmiş görebilen varmı

4.  Alıntı Originally Posted by kartallı Yazıyı Oku
    Haber gelmiş görebilen varmı
    Nerde gördün hocam

kapta birşey yok
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Haber falan yok

6. Yarin sabah gelecek yine haber 300 k sattik diye her gun haber gelecek boyle

7.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    adamlar göstere göstere düşürüyorlar

hangi salak saf ky veya by alıyor bukadar lotu acaba

hayret ediyorum ...
    1.81-1.79-1.76 almışlığım var 1.60 almaya cesaret edemiyorum,acaba algı ilede mi oynuyorlar ne dersiniz?Batırmak millete ittirmek isteseler en az x3 yapmalı ki ortalaması maliyetinin üstü olsun çakarken vs vs
    Arapsaçı oldu ama kimse kimsenin kolay kazanmasını istemez pek tabi...
    Kim niye alıyor ben de çok merak ediyorum...
    every dog has it s day...

8. Acilista gene dusmeye hevesli gorunuyor. Kisa vadede beklentim kalmadi cok fazla ky kagitta

Sayfa 139/416 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •