Sayfa 139/193 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Grublar mepeti kaldirdi bugun, avgyo ve avtura da bir hareket yapsalar bari ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    Arkası yarin radyo temsilleri vardı bir zamanlar o lezzette ve yatsa yazilariniz var.Size basarilar
    eyw ustad sizede bol sans :)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Grublar mepeti kaldirdi bugun, avgyo ve avtura da bir hareket yapsalar bari ytd
    Bugünde indiriyor hem bizimkini hemde mepeti:(

5. kısa grafikte 50yi destek yaparsa ivme korunabilir gibi...50nin altina sarkmalar 40 a kadar salinabilir...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. galipcim bu gunki tezgahi 51e acmis...

7. Bugun sansim hic iyi gitmedi, oglen sattim avturu 1
    58 den 1.73 e dokundu, avgyo zoraki cikiyor bakalim ne olacak ytd

8. 1.57 ustune atmasi lazim ne donuyor 1.55 te goremiyorum ytd

Sayfa 139/193 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •