Sayfa 14/262 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor Kekolar...
    4,97-5,06 arası bu ezikler, düşükler, müptezeller al sat yapıyor ya ne diyeyim?
    Şu kağıdı alttan çizecek ,kaldıracak bir babayiğit de yok maalesef...
    Temmuz Ayı ılımlı pozitif geçer. O halde Ağustosa kadar dün bugün olduğu gibi 4,97 ve altından alımlara devam ederiz bizde ufak ufak tabi. Belki eskaza 7,50 li fiyatlara gelirse satar çıkarız. Yoksa 2021 sonuna sermaye artırımına kadar buradayız. Genel kurul da gecikti. işimiz bu abdestsizlere kaldıysa vay halimize!!!

YTD.
    ezik ve müptezellerden birisi de benim sayın tekfaz. büyük müptezel yapıyorsa ben de yaparım neyim eksik. bana bu imkanı verdiği için teşekkür ederim. endeks çıkarken hiç tepki vermeyen düşerken herkes'ten hızlı düşecek bu agaların mallarına gerekli itinayı göstermeliyiz. adam korkusundan genel kurul yapamıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku
    siz adamlara kızıyorsunuz ama adamlar iş'teki elemanın malını sattırdılar. adam 350000 lot toplamıştı. 200 bini iki günde sattı. bir de beceriksiz diyorsunuz elemana

3. Kimsenin mal aldığı sattığı yok doğru dürüst bunlar zubuk sülalesi yazılan her şeye doğrudur .Kg düşmanlığı vizyonsuzluk ta level atlamislar tek dertleri hep bize başka kimse kazanmasin yemesin icmesin.Yaziklar olsun 3 kuruşa göz diken her kimse onlara.Vermeye niyetli olan bu kadar beklemez bakalım bu hafta kokusu çıkar.ytd

4. 5.15 i kirarsa veya 4,90 civarına inerse mal alırım ama bu seviyelerde onlar gibi bende bekliyorum.ytd

5. bUYRUN bURDAN YAKIN ARKADAŞLAR.

Biz Genel kurul diyoruz mersin ağzı diyoruz bunlar.....

Yeni koronavirüs (Covid-19)nedeniyle dışsal etkilerden kaynaklanan dönemsel durumlar kapsamındaki zorlayıcı sebep gerekçesiyle kısa çalışma uygulanan işyerleri için kısa çalışma ödeneğinin süresinin uzatılmasına ilişkin "Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca şirketimizin 01.07.2020 tarihinden itibaren 1 ay daha Kısa Çalışma ödeneği desteği alınması için başvuruda bulunmasına karar verilmiştir.

Boş mezar arayan,Sinekten yağ çıkarmayı öğrenmek isteyen bunlardan öğrenebilir.

6. Bence bu dönemde gelebilecek en olumsuz haberler geldi ama hissenin düşmesini bir türlü sağlayamadılar. Bundan sonra iyi haberler gelir inşallah.

7. kap açıklamasından sonra bekleyip her zamanki gibi, akşam kapanışta fiyatı aşağı çekeceklerini umarak biraz daha alış girmiştim ama bu sefer vermedi gudubetler.Sağlık olsun . Yarın ola hayrola.
    Şimdilik iyi akşamlar ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    Arsan için aysonu 6.xx lere gelebilir hayalim suya düştü. Speğin benim birkac lotuma karşı oyun kuracağı hiç aklıma gelmezdi :kahkah:
    Şimdi yeni alım için düşürmesini bekleyeceğim speğin. eninde sonunda bu borsa düşecek. Gaddar ve acımasız Spek giden borsa da çıkarmadığına göre düşen borsa da çok daha rahat 4 lere kadar getirebilir değil mi? Bu durumda en iyisi bazı arkadaşların da yaptığı gibi alt seviyelerden kademeli alımlar yapıp beklemek..

Sayfa 14/262 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •