Sayfa 140/681 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Arkadaşlar, önce af kanunu ile ilgili MHP ile bir uzlaşı olmalibki isbankasi meclise gelsin oylanarak geçsin.sonra hisselerin devrinden sonra isbankasi yönetim kurulu olağanüstü toplanma kararı alacak ondan sonra yönetim kurulunun oy çokluğuyla alınacak bir kararla imtiyaz ve kısıtlamalarin kaldırılması gerekir.kısıtlama mecliste kalkmaz.yönetim kurulu kararıyla kısıtlamalar konuldu yine yönetim kurulu kararı ole kaldırılır.

Hükümetin atayavagi 4 üye ile yönetimden kısıtlamalar kalkmaz o zaman yapacağı tek şey var.
    İsbankasi çalışanlarına ait dernek hisselerini ki %40 demek onları da hazineye aktaracak boylece %68 ni ele geçirmeden imtiyazlar ve kısıtlamalarla ilgili değişiklik yönetim kurulundan geçmez.YTD

2. Patent vekilim A hissesini sattın, kurucu hissede alamadın nasıl uyku tutacak mı bu gece. Bu hisselerden biri yoksa uyku zor bence.
    Biraz şaka alınmaca yok

Soldier de aldığı gün uyuyamamıştı.gece 3 te filan yazıyordu
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, önce af kanunu ile ilgili MHP ile bir uzlaşı olmalibki isbankasi meclise gelsin oylanarak geçsin.sonra hisselerin devrinden sonra isbankasi yönetim kurulu olağanüstü toplanma kararı alacak ondan sonra yönetim kurulunun oy çokluğuyla alınacak bir kararla imtiyaz ve kısıtlamalarin kaldırılması gerekir.kısıtlama mecliste kalkmaz.yönetim kurulu kararıyla kısıtlamalar konuldu yine yönetim kurulu kararı ole kaldırılır.

Hükümetin atayavagi 4 üye ile yönetimden kısıtlamalar kalkmaz o zaman yapacağı tek şey var.
    İsbankasi çalışanlarına ait dernek hisselerini ki %40 demek onları da hazineye aktaracak boylece %68 ni ele geçirmeden imtiyazlar ve kısıtlamalarla ilgili değişiklik yönetim kurulundan geçmez.YTD
    Kanun meclise geliyor dendıgı anda kimse mal alamaz uzun bır sure, piyasa bunu fiyatlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kanun meclise geliyor dendıgı anda kimse mal alamaz uzun bır sure, piyasa bunu fiyatlar..
    Katılıyorum. Çünkü artık yolun sonuna gelinmiştir
    Ve bu meselenin Meclis’e geleceği kesindir.

5.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, önce af kanunu ile ilgili MHP ile bir uzlaşı olmalibki isbankasi meclise gelsin oylanarak geçsin.sonra hisselerin devrinden sonra isbankasi yönetim kurulu olağanüstü toplanma kararı alacak ondan sonra yönetim kurulunun oy çokluğuyla alınacak bir kararla imtiyaz ve kısıtlamalarin kaldırılması gerekir.kısıtlama mecliste kalkmaz.yönetim kurulu kararıyla kısıtlamalar konuldu yine yönetim kurulu kararı ole kaldırılır.

sayin patent vekili bugun gercekten yaptigin harekete cok uzuldum. a yi satip despect alip onu 5 e satip iskur alacam dedin ya...gercekten iyi cesaret ettin.bugun zararla sattigin a grubundan ettigin zarari despect cikarmissin tebrikler ama iskur 70 cektiler alisi 75 binde satista vardi ...1 lot alabilecekmisin...gercekten hareket yaklasmisken ters hareket yaptiginjzi dusunuyorum..son karar sizin tabi

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn. forumdaş patentvekilinin ISATR yi 34,400 lü tavandan aldığını hatırlıyorum ama ?

Patent Vekili Patent Vekili şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    May 2018
    Gönderi
    341
    Evet ben sattim,uskur alaçam demiştim.49650 te almıştım 6000 tl zararına verdim.19000 lot despc aldım 3400 sen inşallah cumaya kadar dwspc 5000. Den verirsem hemen uskur alacamYTD

49650 ALMIŞ SYN PATENT VEKİLİ A yı aramıza geri dönebiilirse gerçekten şanslıymış diyeceğim ama sanmam

8. İsa yi 49650 den almıştım.
    Bu isbankasi hissekerinde durumu en net ve en jarlisi uskur bence.ondan önce isb almıştım onu sattim isa aldım uskur en iyisi bence.
    Gecen dedim isbankasi kanunu hemen meclise gelmesi zor milletvekili arkadaşıyla konuştum.yazmıştım konuşmayı.uskur imtiyazlı hisseler yönetim kurulu kararıyla eski değerleri ne haklarını geri alır ama sorun MHP şuan dedi.af kanunu konusu çözülmeden isbankasi gündeme meclise gelmez.amabgecte olsa ben inanıyorum isbankasi olayı çözülecek ama hemen değil.o arada Örge despc ve demsas tan birşeyler kazanabilirsem belki 1 değil 2 uskur alırım kimbilir.ama esas kâğıt uskur hedefin bundan almak.
    Yarin despc 4400 u görür inşallah cumaya 5 ondan sonra orgeye gecem amabiskuru takip ediyorum dvamliYTD

Sayfa 140/681 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •