Sayfa 142/761 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. 20 bin liralık hacim mi olur arkadaş. Bi deri ceket parası mina köyü...

2. rekorları egale ediyoruz gecen gün yazmıştım yıl sonu endeks 78.139 derim 769. du endeks 109.bin derim 765. tamamda hic bir patronda hissesine bakmamazlık etmez bu vaballe yaşayın 1 liralık hisseler bile ona yirmiye katladı be arkadaş hic olmazsa eflasyona bali yenik düşürmeyeydiniz yatırımcınızı Zafer başarıların gurur duy daha fazla beddua alma bir an önce borsa kodundan cıkın bizlerde başka hisseleri takip edelim neden cıkmıyorsun dersen zararımı karşıla cıkayım . an itibarıyla cıkan tüm yatırımcılar karlı cıktı yeter artık böyle kuzu gibi yani bizler gibi yatırımcıları bir daha aynı kefede toplayamazsın ballı adamlarsınız ves selam ben öncelikle vede tek sana eger hakkım varsa var biliyorum cünkü seninle en az 10 defa telefon görüşmesi yaptık kayıtları cıkarabilirim her defasında beni kandırdın bana söylediklerini iyi biliyorsun onun icin sana hakkımı sonuna kadar haram ediyorum .ytd.

3. Bence bilanço hareketi oncesi son silkeleme. 2 ay kaldı şurada..

4. En son deri bir montu ne zaman aldınız kaç yılda bir deri bir mont aliyorsunuz ya ayakkabı . Yatırım tavsiyesi değildir meraktan soruyorum

5. 788 ortlama ile tavana kadar 2515 lot var.

enteresan bir durum ,,, olsa da çizseydim keşke,,,

6. 20b tavan yaptırıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    En son deri bir montu ne zaman aldınız kaç yılda bir deri bir mont aliyorsunuz ya ayakkabı . Yatırım tavsiyesi değildir meraktan soruyorum
    Soruma cevap veren yok derimont resmi paylaş makla olmuyor basit bir istatistik yapalım dedik. Al sat tut tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Soruma cevap veren yok derimont resmi paylaş makla olmuyor basit bir istatistik yapalım dedik. Al sat tut tavsiyesi değildir
    Sordugunuz sorularin cevabi faaliyet raporlarinda ayrintili olarak yazili.

Sayfa 142/761 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •