Sayfa 142/650 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Spekülatörü veya herkimse BAŞARISIZ SIN!!!! YATIRIM TAVSİYESİ ALGILAMAYIN LÜTFEN

2. Bu günkü fiyat hareketinin teknik anlamda anlamı, 3.0 üzeri sıralı kapanışlar olmasına rağmen yükseliş trendinin teyit edilmediğidir..Düşüş trendi devam mı eidyor derseniz o da kırık... Kararsız bir yön var... .Bir başka açıdan bakıldığında da kağıdın tipik grup kağıdı hüvviyetine büründüğüdür. Onun anlamı da bizi süründürdüğüdür...
    YTD

3. Bugün çok nazlı bizim yavru

4. Derinlik paylasa bilirmisiniz

SM-A500Y cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Azcık burnu gösterdiğinde, hemen o olacak bu olacak diye yazılınca burada milleti uyardığımızda kendi hissenizi niye kötülüyorsunuz deniliyordu, biz dedik biz yandık siz yanmayın diye hep aynı taktik 3'ün altına sarkarsa şaşırmayın

6. Katılıyorum.

7. 28 temmuz cuma
    Vertu kapanış : 3.06
    Endex: 107.699

8. Malzeme bu arkadaşlar. Yapacak bişey yok, çok iyi çalışıp başka kağıtlara geçiş yapabilseydik bile bir haftada zararımızın %25 ini kurtarmış olurduk. Tabi bunu söylerken endekste bir kâr satışı yaşandığını, Vertu'nun de henüz yol almaya niyeti olmadığı için en azından haftalıklarda eksi kapatmadığını bilmek ve şükretmek lazım... Ancak bana sorarsanız bu amcalarım, bizlerin elindeki bu kağıtları almadan maliyetimize çıkartmayacaklar... Artık yeni gelenler düşünürler durumu. Dün 3.15 ten alanları tokatladılar, bu gün 3.11 den alanları... Her gelene günlük 5-6 kademe selam veriyorlar...

Hepten kötü de değil tabi. Maliyeti düşük olan arkadaşlar için çok büyük hedef koymadan kâr gördüğünde satmaları uygun olur bence.
    Sonuçta satacak madenleri yok, girecek ihaleleri yok... Bu tarz kağıtları borsaya kote eden aklı evellere de bişey diyemem artık.
    kendim ettim, kendim buldum yalan dünya heeeey!

YTD

Sayfa 142/650 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •