Sayfa 143/1009 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Elizabeth Taylor Cleopatra Everybody Wants To Rule The World
    Herkes dünyayı yönetmek ister.

MaşAllah bu topraklardada Romadaki Kleopratlar,Brutuslar,Osmanlıdaki gibi taht kavgaları gırla.
    Toprağındanmı suyundanmıdır.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    İktidar ne zaman açıklayamacağı bir hata yapsa muhalefet imdadına koşar.

Ya da böyle düşünüp öğrenilmiş çaresizlik hissetmemiz için birileri çok güzel mühendislik yapıyor ve olayları yönlendiriyor.

Masayı kuran kk.sorumlusu odur.eger kadının masadan kalkma olasılığı vardi ise ilk o uyanma l i idi.aylarca aday önemli değil söylemi ile millet oyalanmamaliydi.kadin hep aynı şeyi söyledi.senin buna karşı hamle n ne .bir masa kurdun görüntü ne karşında babacan davu t oglu falan ortada her başkan eşit güce sahip söylemi var.bir de hdp yi resmi ortak yapmak zorunda kalıyorsun.bunun mimari reis mi bu kadın mı kim.kime kizalim söyleyin ona kizalim

Hadi hayırlısı.ben mecburum CHP ye oy vermeye.baska partiye elim gitmez.ama kk çok yanlış iş yapti.ya kasıtlı ya da neyse oy vereceğim parti daha fazla yazmak istemiyorum

İki ay sonra seçim akşamı gene yazar dururuz bunları.simdilik umut etmekten başka çare yok

Reis siyasi deha diyorlar ya sırrını size söyleyeyim.rakiplerin zurnanın zırt dediği yerde sana gizliden yardım etmeye söz verdiler se nasıl yenilirsin.sirri bu.kk Baykal hepsi aynı cins

7. Benim anlamadığım, madem kendisi aday olacaktı da... niye adaylığını errrkek gibi aylar öncesinden açıklamadı da son saniyeye kadar sakladı? Aday İmam ya da Mansur olacak olsa derim ki hedef saptırıyor. İktidar önlerini kessin istemiyor. E aday senmişsin? İktidar senin adaylığını engellemez ki... tam aksine seni istiyor

Mommy sifonu çekti üzerinize artık barajı zor geçersiniz bu kafayla

8. Tarih şu an B*ykal hakkında ne yazıyorsa bundan 3-5 sene sonra KK için de aynılarını yazacak.

Sayfa 143/1009 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •