Sayfa 144/571 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 4563 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Yol kenarında 1.5 dönüm bahçem var...bir dönümünde her çeşitten 50 tane meyve ağacım var. Herbiri 15 yaşında.2006 da emekliye ayrılınca dikmiştim...geri kalanınada domates biber salatalık marul maydonoz tere yeşil soğan semiz otu. Çilek nane Birkaç emen patetes...vb.
    İmkanı olana tavsiye ederim...şehre uzakta olsa alsınlar...çevresini tutun sondaj vurun su temin edin...40 m2 bir kulübe yapın...hafta sonları pikniğe gitseniz yeter.. Sitres atar ömüre ömür katar...

2.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Yol kenarında 1.5 dönüm bahçem var...bir dönümünde her çeşitten 50 tane meyve ağacım var. Herbiri 15 yaşında.2006 da emekliye ayrılınca dikmiştim...geri kalanınada domates biber salatalık marul maydonoz tere yeşil soğan semiz otu. Çilek nane Birkaç emen patetes...vb.
    İmkanı olana tavsiye ederim...şehre uzakta olsa alsınlar...çevresini tutun sondaj vurun su temin edin...40 m2 bir kulübe yapın...hafta sonları pikniğe gitseniz yeter.. Sitres atar ömüre ömür katar...
    Kaç paraya patlar 40 yaşındayım ben hazır alsak böyle bir yeri 50.000 TL eder mi burasi

3. Bilemem.. Ben emekli ikramiyemi harcamıştım..kulübeyi sonradan yaptırdım...bir oda bir mutfak vc banyo
    Verendası var barbökü var...su kuyusu var elektiriiim var...

4. Bir anda hepsi olmaz önce tarlayı alın.tarla büyükse bir kaç arkadaş alın...telergü içerisine alın meyvelerinizi dikin...

5.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Bir anda hepsi olmaz önce tarlayı alın.tarla büyükse bir kaç arkadaş alın...telergü içerisine alın meyvelerinizi dikin...
    Bu bahçe para kazandırıyor mu 200.000 TL günümüz parasıyla en az para baglanisiniz senede 20.000tl kazaniyormusunuz

6. Yasak olmadıkça bahçedeyim..bu gün 40 domates 40 biber 20 salatalık diktim..hepside tüplü...tanesini 1.5 tl den aldım...daha önce mısır fasülye. Kabak dikmiştim...toprakla oynaması nsana huzur veriyor...arabayı yıkadım...hele de büyük şehirlerde yaşayanlar için şart...
    5 torunum var...onlar için ayrı mutluluk...
    Bazı yerlerde Uygulama bahçeleri var son yıllarda moda oldu.ama benim hoşuma gitmedi...kendi malın gibisi yok...

7. 2019/3 aylık ciro 3.968.649.000 TL imiş
    2019 /3 - 336.387.000 336 milyon zarar açıklamış bu sene
    Ne kadar ciro kar zarar ne gelir

Yatırım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    Bu bahçe para kazandırıyor mu 200.000 TL günümüz parasıyla en az para baglanisiniz senede 20.000tl kazaniyormusunuz
    Para kazandırmıyor eşe dosta komşuya dağıtıyorum..2 ağaç vişne 5 ağaç kirazım var geçen yıl 100 kioya yakın kiraz oldu...bir sıra kaman cevizi var 8 ağaç 5 teneke ceviz aldım...bolca elma var...8 ağaç armut var..şeftalı kayısı erik..dut...her çeşit var uvaz bile var
    Hepsini ilçe tarımdan alıp dikmiştim...oğlum çocukları ile geliyor iki damat torunlarla geliyor...hatta geçen yıl kurbanı kestirip arabalarla bahçeye götürüp orada pay etmiştik..

Sayfa 144/571 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •