Sayfa 145/520 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Merro yatırım veya ozgyo alıma geçse bu senet belki tavana bile gidebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. şirketin halka açık bölümünün değer nuva dragos ta 20 daire ediyor.
    dolaşımdaki hisse oranı %7,93 hisseler olup, Borsa İstanbul (BIST)’ da işlem görmektedir.
    son yıl kasaya 150 milyon bedelli koymuş
    patrondan 50 milyonluk konut almış
    şirketin borsa değeri 300 milyon
    piyasalar bozuk olduğu sürece dibi yok gibi

burada bir hile var VE SPK bunu görüyor
    fakat türkiye devletinin kurumları para gelsinde gerisi boş diyor

3. Galibin maliyeti 0.68 den başlamıştır almaya bedelliler 1 TL den geldi .5 ler 10 lardan satan ky varmı kendi hisselerini başka kurumdaki kendi hesaplarına satarak yükselttiler.yani maliyet 1 TL lerde falandır sanırım.burda patronla aralarında ne geçiyor anlaşmalı desem hiç öle görünmüyor sürtüşme olduğu kesin.galip 1 TL'ye yani maliyetine buradan bu kadar lotu zor çıkar.hisse en çok düşerken pazarlanir.asla ve asla ytd değildir.seneryo ve kurgudur

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : hisseci_amca; 21-12-2018 saat: 14:10.

4. Galip 1.50 lerden girdi kagida... Bedellilere katıldı

5.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Galip 1.50 lerden girdi kagida... Bedellilere katıldı
    Zannetmem 0.68 lerden başlayarak toplanmışlardır değişik hesaplarda galibememi inancan yolladığı haberlere karekterini biliyormusun.sonra bedelli maliyeti kaç TL.1 TL mi.sonra 5/6 yada 10 TL ye hisse satan bir tane ky varmı sence.dostum kendi hesaplarından birbirilerine satıyorlar o yüksek fiyatları maliyet 1 TL de kalıyor biraz bir hesabı kar bir hesabı zarar yapıyor hisse 10 TL de olsa maliyet 1 TL kademeli satarken kime verdi bunlar kar.biraz gelistirin kendinizi.artik kime dağıttı dağıtır.neyse geçmiş olsun umarım dediğim seneryo uygulanmiyodur

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

6. Şimdi buradan hisse dönüyor diye ele verirler ancak suda varki hisseye giren kilitleniyor aldığı gün satamiyor SPK tedbir koydu.bunuda unutmayın.yarin satabilirsiniz.ozdericiler millete çok yukardan kilitlemesinler tahtadan gitsinler diye bedelli üstüne bedellimi açıklıyor.yoksa danışıklı dogusmu Allah cok yukarılardan alana sabır versin.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

7. bana gore 1tl nın hemen altına atacak. bildigim kadarıyla nomınal degerın altında sermaye artısı olmuyor..sadece ruchan haklar kısıtlanarak sermaye artısı yapılıyor .ozgyo sermayeyı 500 mılyona cıkarılması ıcın yonetım kuruluna yetkı verılmesını gorusecek..metro grubu bu hareketı gorunce ..hızla hısseyı 1 tlnın altına indirerek bedellı sermaye artısının onunu kesecek ki ikinci kez tokatlanmasın.. bunlar benım sahsı dusuncelerimdir.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. galip yaklaşık raporu yayınladıgı 2017. mart ayında hısse ıle ılgılenmeye basladı ancak operasyonu 2018 yılı bası ıtıbarıyla baslattı..sonuc bu hısselerın metroya malıyetı
    1,5 -2 bandı dıye dusunuyorum
    https://www.directupload.net/file/d/...8dnmrw_pdf.htm
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 145/520 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •