Onemli Gunler Banner
Sayfa 148/1007 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    merak edip baktım rusların elinde kabaca 1.500 savaş jeti ve 1.500 helikopter var...kabaca saydım wikipedia dan tablodan...ne kadar güncel bilmiyorum tabii...hadi 1.000 er tane olsun...

polonya 27 tane mig-29 verecek yazıyor twitterda...neye yarar ki ya? karşı tarafta binlercesi var...

bu alışverişte kazanan polonya olacak...eski uçakları verip f-16 ları kapacakmış...kriz eşittir fırsat diye düşündüler herhalde...
    4000 cıvarı ucak olması lazım bıldıgım
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2. Türkiye ayçiçeği ekim haritası

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    kaybedecekleri senden oldukça az olan ve elinde nükleer güç bulunan bir diktatöre ders vermek oldukça zor...
    savaş çıkarmadan yapılabilecek her şeyi yapıyorlar ama 1-2 yıl sonra neye kalkışır hala belli değil...
    Bazen en güçlü görünen yanı onun en büyük zaafıdır. Yaşayıp göreceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. pardon toplam hava gucu 4500 cıvarıymıs
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    merak edip baktım rusların elinde kabaca 1.500 savaş jeti ve 1.500 helikopter var...kabaca saydım wikipedia dan tablodan...ne kadar güncel bilmiyorum tabii...hadi 1.000 er tane olsun...

polonya 27 tane mig-29 verecek yazıyor twitterda...neye yarar ki ya? karşı tarafta binlercesi var...

bu alışverişte kazanan polonya olacak...eski uçakları verip f-16 ları kapacakmış...kriz eşittir fırsat diye düşündüler herhalde...
    vilademir bu iste zararda .
    uçak dediğin nedir havadan bomba atar aşağıda sivil katleder.
    sivil katlettiği görüntüler de yayılırsa tamamen rezil olur.
    havada nasıllar bilmiyorum ama karada bence çok dağınıklar.
    avrupa silahlanacak nato kenetlenir o kadar yaptirim ekonomik kriz bu adam bu isten ne kazanmayı bekliyor acaba

6. SP500 ben buralarda durmam 4000 altına giderim diyor bence bir kaç güne
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

7. Çin olimpiyatlar nedeni ile erteleme isteyince hava şartları yumuşadı, soğukda taş gibi olan toprak çamur haline geldi, Rusya'nın yıldırım hareket planı çöktü deniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Starbucks lar, MacDler de kapanmış, Rusyada..
    Putin işin zor..
    Cep telefonları da yakında bloke edilir..
    Az kaldı

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/1007 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •