Sayfa 151/1013 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hahahahaha

http://m.sabah.com.tr/dunya/2013/05/...ci-iyi-satiyor

Turkiyenin uretigi insansuz hava araci iyi satiyooorrrr.

Turkce mealii.
    Damat in uretigi insansiz araci sadece Turk ordusu aliyor.

Hele bir almasin.
    Hopp hapis.

Damat in uretigi dronu alan baska bir ulke var mi
    Ismi nedir o ulkenin.

Atak helikopter?

Onu alan baska ulke?
    Pakistan
    Azerbaycan
    Polonya??
    Alan varmi??

Tufek mpt 76

Bizden baska alan?
    Oyle atmasyon degil
    Istiyoooo
    Bayoliyoooi
    Ucuyoooi

Gercek.

Lafiniz dogru ise kanitlayin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Rubenigge efendi; (cancazım falan diye yazma fütürsuzluğu kendi karşıtınıda meşru kılar. Afiyet olsun. )

Actığınız başlıkta sormuştum ama cevap ver(e)memiştiniz. Bu kere burada anket olarak sorayım dedim. Hayatınızda hiç dolar almadığınızı söylüyorsunuz. Bu hiç döviz almadınız/birikim yapmadınız anlamına da geliyorsa tutarlı bir davranıştır.(döviz almadığınızı kabul ediyorum) Bu tutarlı duruşunuza göre

SORU: 10 000, 50.000, 100.000, 200.000 USD biriktirenler için görüşünüz nedir?
    a) Yanlış yapmışlardır. (yaptıkları doğru değildir.)

b) vatanlarını sevmiyorlardır. (ABD vatandaşları hariç)

c) Ülkeyi ekonomik olarak teslim alanların yardakçısıdırlar dış mihrakların oyununa gelmişlerdir.

d) Darbecidirler?

e) Kendilerini/birikimlerini korumaya çalışan sıradan fanilerdir.

Cevabınızı bekliyorum sayın Rumenigge ( saygısızlığı ifrada kaçırmamak lazım.)

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Belki gözden kaçırmış olanlar olabilir...tekrar üstüne,basa.basa yeniden alıntı yaparak şu anki ülkenin durumunu göz önüne sereyim dedim !!!...gerçekten işimiz çok zor...tam istikrarlı bir hedefimiz yok,ÜLKEDE PARA BİTTİ,MERKEZİN GERÇEK REZERVİ 20 MİLYAR DOLAR BİLE DEĞİL..sadece günü göz boyamaları ile geçiriyoruz...bütün yol,köprü vs yatırımlar yapılıyorun altındaki gerçekleri bir bilseniz aklınız şaşar...işte bu gerçekleri hasır altı etmek için varlık fonu adı altında geriye kalan Devletin taşınmazlarını intihara ittiler SAYIŞTAY DENETİMİNDEN KAÇIRMA İÇİN !!!
    Sizin bu yazınız bana daha önce gördüğüm bir filmi hatırlattı.Türkiye IMF ye olan borcunu ödediğinde Tüsiad ve ülkenin ileri gelen bir takım insanları medya aracılığı ile Hükümete akıl vermeye başladılar.IMF ile ilişkiler devam etsin İMF çıpası bize yol göstersin diye.Yönetimdekiler buna pirim vermeyince bu sefer hep bir ağızdan Eylül Ekimde bak ne olacak.ekonominin nasıl battığını göreceksiniz,ozaman IMF nin kapısını çalacaksınız gibi laflar.Eylülde Ekimde geldi bahsedilenler gerçekleşmedi.Ben eski bir siyasetcin bir lafı vardır onu hiç unutmam.BU ülke kadar başka hiç bir ülke yoktur ki içde ve dışta bu kadar düşmanı olsun.(KAMRAN İNAN)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,545
     Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Hahahahaha

http://m.sabah.com.tr/dunya/2013/05/...ci-iyi-satiyor

Turkiyenin uretigi insansuz hava araci iyi satiyooorrrr.

Turkce mealii.
    Damat in uretigi insansiz araci sadece Turk ordusu aliyor.

Hele bir almasin.
    Hopp hapis.

Damat in uretigi dronu alan baska bir ulke var mi
    Ismi nedir o ulkenin.

Atak helikopter?

Onu alan baska ulke?
    Pakistan
    Azerbaycan
    Polonya??
    Alan varmi??

Tufek mpt 76

Bizden baska alan?
    Oyle atmasyon degil
    Istiyoooo
    Bayoliyoooi
    Ucuyoooi

Gercek.

Lafiniz dogru ise kanitlayin.

Ha bu arada sahi gemiciklerden 75 milyon dolar gelir elde edildi...neden acaba gemicikler satıldıki ???
    İsim vermedim anlamıştırsınızdır,çünkü bugün topik Cafeyi solladı,önüne gelen birbirine çatmaya başladı...üstelik konu DOLAR olunca sağır sultanlar netden durumu fark edince buraya damladılar,esasında damlamaları forum yönetimi için iyi bir şey gelirleri adına !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Tırıskadan adamlar buraya gelip fikir yazısı diye güzellemeler yapıyorlar...

SBF de bir hocamız sınav sorularını verdikten sonra sorular hakkında tüyo almaya çalışanlara;

- Sorular Brigitte Bardot kadar açık, derdi.

Ülkenin tüm makro ekonomik, sosyal, siyasi verileri açık...Buna diplomasiyi de ekleyin.

Hala kafa bulandırmaya, mağdur ve iç dış düşman edebiyatı yapmaya çalışıyorlar...

Ben de onlara diyorum ki, burada yazılanlar yalan dolan ve düşmanca ve de haksız ise siz açın bir başlık orada bu yönetimin neler yaptığını, ne güzel hizmetler verdiiini, ne kadar ahlaklı adaletli olduğunu yazın.

Buradakilere hiza vermeye, akıl öğretmeye çalışıp zekamızla alay etmeyin.

6. 76 milyon dolar.
    ;)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,545
     Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Sizin bu yazınız bana daha önce gördüğüm bir filmi hatırlattı.Türkiye IMF ye olan borcunu ödediğinde Tüsiad ve ülkenin ileri gelen bir takım insanları medya aracılığı ile Hükümete akıl vermeye başladılar.IMF ile ilişkiler devam etsin İMF çıpası bize yol göstersin diye.Yönetimdekiler buna pirim vermeyince bu sefer hep bir ağızdan Eylül Ekimde bak ne olacak.ekonominin nasıl battığını göreceksiniz,ozaman IMF nin kapısını çalacaksınız gibi laflar.Eylülde Ekimde geldi bahsedilenler gerçekleşmedi.Ben eski bir siyasetcin bir lafı vardır onu hiç unutmam.BU ülke kadar başka hiç bir ülke yoktur ki içde ve dışta bu kadar düşmanı olsun.(KAMRAN İNAN)
    Kardeşim yine ayranımı kabartma bir iktisatçı olarak... sıcak para oluk,oluk aktı ne gerek var daha İMF parasına...peki şimdi ne oldu,PARA MAFİŞ...İMF kapısını çalmamak için VATANDAŞLAN PAPAZ OLMAYALIM DİYE VARLIK FONUNU ADI ALTINDAN ALINACAK KREDİLERE İPOTEK ETTİRDİLER DEVLETİN TAŞINMAZLARINI !!!....YUKARIDADA YAZDIĞIM GİBİ METİNİ TAM ANLAYAMAMIŞSIN...SEBEBİ GAYET AÇIK DEĞİLMİ...NEDEN SAYIŞTAY DENETİMİNDEN KAÇIRDILAR...ÜSTELİK BAŞINADA ŞAİBELİ İNSANLARI GETİRDİLER,TARAFSIZ GELSE SESİMİZ ÇIKMAZDI !!!

Sayfa 151/1013 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •