Sayfa 151/748 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 5984 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Türkiyede uzun vade bir gün iken. Kasım 2022 bilançosu şimdiden fiyatlanmaz bence .
    Satıcı yok.
    Olsa ben biliyorum ne olacağını😂

2.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    bu sefer santralin calismamasi gibi temel bir problem var. Bu negatif dinamigin ortadan kalkmasi şcin santralin tam kapasite calismasina veya satisinin olmasi yonunde gelismelere ihtiyac var
    Tamiri mümkün olmayan bir ariza varmış gibi hareket edilmesi garip..
    Sonuçta Akenerjinin Erzin aralıksız calisiyor.
    Eger bir yatırımcı 400000 lot malı sırf bu yüzden verdiyse onun adına çok üzülürüm.
    Ama eğer bilançoyu öğrenen birileri varsa ve beklentilerden kötüyse o zaman anlamlı olur satan adina.

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Tamiri mümkün olmayan bir ariza varmış gibi hareket edilmesi garip..
    Sonuçta Akenerjinin Erzin aralıksız calisiyor.
    Eger bir yatırımcı 400000 lot malı sırf bu yüzden verdiyse onun adına çok üzülürüm.
    Ama eğer bilançoyu öğrenen birileri varsa ve beklentilerden kötüyse o zaman anlamlı olur satan adina.
    Ariza gibi bir sey. Bir nevi calismama eylemi. Bir yerde grev olsa borsada o hisseye nasil tepki veriyorsa bu da oyle veriyor. 3. ceyrek bilancosuna bakin gecen sene santral en onemli ayakti. Bu sene 3. ceyregin 1/3 u bos gecti ve onumuzdeki 2 ayda be zaman calisacagi mechul.

Ayrica borclarin odenmesinde esas nakit kaynagi santralden gelmesi bekleniyordu.

Gecen donem bilancosu kotu ciksa bike santral en yogun calisma donemşnde onu bı marjlarla fazlasiyla telafi edebilirdi. Ezcumle bu durum bilanconun kotu cikmasindan bile cok daha kotu

4.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Türkiyede uzun vade bir gün iken. Kasım 2022 bilançosu şimdiden fiyatlanmaz bence .
    Satıcı yok.
    Olsa ben biliyorum ne olacağını��
    Israrla bunu soyluyorsunuz ama 9 da iyi bir satici geldi olani gorduk.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    bence degil
     Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Israrla bunu soyluyorsunuz ama 9 da iyi bir satici geldi olani gorduk.
    Birileri mal toplamak istiyorsa en iyi mal toplama işi yukarı surmektir. Nerdeyse 10 aydır hisseyi takip ediuorum ne zaman satış geleceğini düşündüler hisseyi aşağı çektiler.

Peki fikirlerimiz uyuşmuyo ne diyeyim😂
    Hadi iki ay önceye gidelim.
    Fiyat 5.30 deutsche basıyor.
    Aynı muhabbetler vardı topikte😂
    Günlük şeylere takılmayalım büyük resmi görelim.
    Hadi iki hafta önceye dönelim.
    Karadeniz ereğlide deniz kenarındayım.
    Saat 17.59.
    7.24 leri alıyorum.
    Sonra bofa verdikçe 600 bini fiyat 8 oluyo😂
    Gördüklerimizin yarısına inanalım.
    Özelden gelen bilgilere göre bugün topikte 8 lira altında epey alan olmuş😂
    Cuma aylık kapanışı yapınca değerlendirelim bugünü inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Ariza gibi bir sey. Bir nevi calismama eylemi. Bir yerde grev olsa borsada o hisseye nasil tepki veriyorsa bu da oyle veriyor. 3. ceyrek bilancosuna bakin gecen sene santral en onemli ayakti. Bu sene 3. ceyregin 1/3 u bos gecti ve onumuzdeki 2 ayda be zaman calisacagi mechul.

Ayrica borclarin odenmesinde esas nakit kaynagi santralden gelmesi bekleniyordu.

Gecen donem bilancosu kotu ciksa bike santral en yogun calisma donemşnde onu bı marjlarla fazlasiyla telafi edebilirdi. Ezcumle bu durum bilanconun kotu cikmasindan bile cok daha kotu
    1999 depreminde Tupras yanarken hisse alanlar çok büyük paralar kazandılar.
    Grev yüzünden hisse fiyatı düşmüşse ben gözü kapar alırim. Sanki Thyao'da da böyle mükemmel bir firsat olmuştu.
    Trcas da biz deger yatırımı yaptik.
    Mevcut hükumetin sacma sapan politikalari , yonetmelikleri sona erecek . Denizlide 600 milyon $lik santralin %30 u bizim. Bu hafta elektrik uretememis, kiraci kirayi 2 hafta odemedi diye evi %5 zararina satar misin?
    Bu akil almaz yönetmelikler yakinda duzelecektir.
    Bu saçmalıkta israr ederlerse bizde geçici olarak buna adepte oluruz. Çok zor olmasa gerek..

8. Turki den 2 milyon civarı para çıkışı olmuş.

https://twitter.com/PlusBorsa/status...YsVLIseiw&s=19

Sayfa 151/748 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •