Sayfa 152/993 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    bize ne rusyadan maaşı ruble ile mi alıyoruz çıkart bakayım s400 ünü
    pala beni ciddiye aldı
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    mümkün mü sence ?
    Değil ama benden çok tıpçı arkadaşların görüşü önemli
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Rusya moex endeksi -12.18%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Değil ama benden çok tıpçı arkadaşların görüşü önemli
    görüşü mü olur bunun..

akciğerleri iflas etmiş, havasızlıktan ölmek üzere olan yolcu
    nasıl 8 hafta efor sarfedip egzersiz yapsın

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    görüşü mü olur bunun..

akciğeri iflas etmiş, havasızlıktan ölmek üzere olan yolcu
    nasıl 8 hafta efor sarfedip egzersiz yapsın
    mucize filmini seyretseydiniz görürdünüz
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Tıp eğitimi almış arkadaşlara bir sorum olacak, linkteki video youtube'da karşıma çıktı, merak edip izledim. 3.20 dakikadan itibaren bahsettiği şey gerçek olabilir mi, yoksa atmasyon mudur, yani akciğer nakli gerekecek kadar hasta olan biri böyle egzersizlerle 8 haftada iyileşmiş olabilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=UelA80N-xoM
    Sakın ha değerli kardeşim,inanmayın böyle şeylere))))))))))Vücut inanılmaz bir mekanizma,yüzlerce sistem biz hastalanmadan herhangi bir olumsuz durumla mücadele ediyor.Biz farkında olmadan binlerce yıllık savunma mekanizmaları durumu toparlamaya çalışıyor ,vücudun kendi kendine çözemediği sorunlarda hastalık ortaya çıkar, artık hasta iseniz ya ilaç tedavisi ya cerrahi gene yüzlerce yıldır etkinliği deneyimlenmiş tıbbi tedaviler dışında çare yok.Bu tarz şeyler boş işler,bunların işe yarayanlarını zaten modern tıbbın içine alıyorlar.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sakın ha değerli kardeşim,inanmayın böyle şeylere))))))))))Vücut inanılmaz bir mekanizma,yüzlerce sistem biz hastalanmadan herhangi bir olumsuz durumla mücadele ediyor.Biz farkında olmadan binlerce yıllık savunma mekanizmaları durumu toparlamaya çalışıyor ,vücudun kendi kendine çözemediği sorunlarda hastalık ortaya çıkar, artık hasta iseniz ya ilaç tedavisi ya cerrahi gene yüzlerce yıldır etkinliği deneyimlenmiş tıbbi tedaviler dışında çare yok.Bu tarz şeyler boş işler,bunların işe yarayanlarını zaten modern tıbbın içine alıyorlar.
    Hekim arkadaşlar TIP II dibaetin tedavisi var mı? Kilo yok yağ yok ama bu hastalık beni mahvediyor...

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Hekim arkadaşlar TIP II dibaetin tedavisi var mı? Kilo yok yağ yok ama bu hastalık beni mahvediyor...
    Hekim arkadaslar daha iyi bilir mutlaka da, Diyabet 2'nin tedavisi yok (ameliyat var diyenler var da, pek olumlu bir sey degil kanimca) ama, diyet ile ilaclardan kurtulabilirisiniz.
    Kilo, yag yok diyorsunuz. Lada (1,5 diyabet de diyorlar) olup olmadiginiza baktirdiniz mi?

Sayfa 152/993 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •