Sayfa 152/179 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1426 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Tahtada ilginç şeyler oluyor inşallah düzelmedir diyelim acaba garanti uzerinden fonlarmı cıkıyor...
    Fakat Yatırım fonları satarken, Emeklilik fonları da alıyor..onu da gözardı etmemek lazım..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Emeklilik fonları Ziraat Yatırım üstünden almaya devam ediyor..Bugün de en iyi alıcı konumunda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Kazançkapısı kayıp
    Keko bizi bıraktı Gesanda
    Form olmadığı kadar sessiz

4. fonların satışı şimdilik önümüzü görmemize engel oluyor, yıl sonu olduğu için bir miktar karı cebe alma olayıysa ptesiden itibaren belli olur. garanti satışları biter inşallah ptesi, yolumuza bakarız...

5. karanlık odada ne oldu
    izleyen oldumu

6.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Kazançkapısı kayıp
    Keko bizi bıraktı Gesanda
    Form olmadığı kadar sessiz
    biz olsak da olmazsak da teknosa kendi yolunda devam edecektir...ben hisseler elimde iken farklı ,değilken farklı konuşan biri değilim...teknosanın beklentileri güzeldir ve ortadadır...bilançoları gittikçe iyiye gidiyor..teknosa yeni bir aşamaya geçiyor..yalnız her yatırımcı bu beklentiler dahilinde belli bir süreyi beklemeyi tercih ediyor...kimisi bir ay kimisi beş ay kimisi bir yıl kimisi de beş yıl tutmayı düşünebilir...herkes kısmeti kadar faydalanacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biz olsak da olmazsak da teknosa kendi yolunda devam edecektir...ben hisseler elimde iken farklı ,değilken farklı konuşan biri değilim...teknosanın beklentileri güzeldir ve ortadadır...bilançoları gittikçe iyiye gidiyor..teknosa yeni bir aşamaya geçiyor..yalnız her yatırımcı bu beklentiler dahilinde belli bir süreyi beklemeyi tercih ediyor...kimisi bir ay kimisi beş ay kimisi bir yıl kimisi de beş yıl tutmayı düşünebilir...herkes kısmeti kadar faydalanacaktır...
    teşekkürler kardeşim.
    ara sıra yaz.

8. bu yıla hayırlısı ile güzelcecik başlayı versek..

Sayfa 152/179 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •