Sayfa 153/992 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ha tamam pardon
    Yasa bitiyor yasa çıkıyor takip edemiyorum
    Valla bu fatca önemli.. Bu yasadan sonra vergi cenneti ada ülkeleri(nevis adası, jersey) çok ciddi sermaye çıkışına maruz kalmış..

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Ben borsa 1 milyonu görür derken ülke ekonomisi şaha kalkar demedim..ya venezülla tarzı bi zirve olur dedim.. Yada aklanmak zorunda olan milyarlarca doların bi kısmının bize gelmesini beklerim dedim.. Dünyada aklanması gereken bizim düşündüğümüzün çok çok çok ama çok üstünde kara para var.. Bununla 50 tane yeni dünya kurulur
    para bir şekilde aklanırda .. nasıl harcayacaksın.

yeni dünya düzeninde sadece kendi kafandakilere göre kuruyor millet yeni dünya düzenini nedense

troller 10 senelerdir abd nin borcu çok abd batacak vs diye zırvaladılar.

şimdide aynı algı.

abd belasını buldu vs.

yeni dünya düzeninde artık yeni para harcayacak güvenilir yerler inşaa etmek gerekiyor.

yoksa akladığın para kağıt parçasından başka birşey değil.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
    Financial times'ta cıkan bir haber vardı bizim amerika ingiltere'ye yaptıgımız yardımlarla alakalı. Bir de "dont be a fool" diyen adama isbirligi yapalim biz hep size destegiz deyip mektup gönderiyolar. O derece çaresiziz yani. Maske teminatlı swap. Faiz artısı ve imf dısında kurşun kalmadı. Veya planları doları 15'lere cıkarıp gelip ucuz varlıkları satın almaktır belki de.

Ha bu durumun borsayla hic bir ilgisi yok tabi. Gidecegi yön belli olmaz. Gelip tüpraşı 60'tan almamıza engel oldunuz demek çocukça. Borsa ile gercekler arasında faz farki vardir ve borsa her zaman gerceklerin önünden gider. Dow devre keserek düşerken parca parca alanlar guzel para kazanmıstır. Ülkenin batak olması gırtlak mal olup kar almaya engel degilki.

4.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bisti kapatın dediğime mi takılmış...
    Ula yüksek satış var, elimizde senet var, viop poz var... kapatın diyeceğiz tabii ki... nediyeceğim başka)
    Sanıyor ben ogün zarar etmedim... yüzde 20 eridi portföy... rahatlatabildim mi seni..?
    Ben rahatım merak etmeyin...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Alenichev yetiş ons artıya geçti wawwwww 1688
    Gram yine 380 üstüne attı. Onsla mı olur, dolarla mı bilmiyorum ama 380 üstünde kalabildiği sürece hedefi düz 500 bence. 380 altında 300 e dokunmak isteyebilir. Tabiki yatırım tavsiyesi değildir.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Valla bu fatca önemli.. Bu yasadan sonra vergi cenneti ada ülkeleri(nevis adası, jersey) çok ciddi sermaye çıkışına maruz kalmış..
    Tabi canım ben hala hayret ederim abd nin askeri nazırıyesinin herhangi bi kruvazör gemisi şunlara 2 top atsa
    Caymana filan
    Korkudan para değil adayı terk ederler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Alenichev yetiş ons artıya geçti wawwwww 1688
    1692 oldu pazartesiye artiya gecer
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

8. Salla la trump şunnara 2 dene
    Ordaki para buraya gelsin
    Oluyosa öyle tabi

Sayfa 153/992 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •