Sayfa 154/438 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 3499 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ı.n.l.k yapıyor başka açıklaması yok şizofrenin
    bu kadar fark olur mu
    http://share.matriksdata.com/share.a...06151540587890
    Ortak günlük takas paylaşabilir misin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,317
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ortak günlük takas paylaşabilir misin
    http://share.matriksdata.com/share.a...06151738462247
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,317
    Çin'in Başkenti Pekin'de başlayan yeni koronavirüs salgınında Çin sağlık otoriteleri,yayılma grubunun/şeklinin Kovid-19'a oranla daha yüksek risk içerdiğini bildirdi.Bir Balık Pazarı'nın Somon Tezgâhından yayılan Koronavirüsün yeni bir türü olduğundan endişe ediliyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,317

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,317
    Uncu bugun akillanmisYukari goturemedi birak da millet guzel guzel toplasin

6. Selamlar.
    Eski kağıdım.
    Eğer 10 nun üstüne atar kalıcı olursa, ben de varım.
    Ne yazdıysak şirket kar bilanço , tüm tahminlerimiz tuttu.
    Tahta hareketleri belli fon grıp kişi kimse artık birilerinin elinde olduğu için ne ysptıklarını
    Ya da ne yapmak istediklerini çözemiyorum.
    Lakin şirket iyi, sektör iyi, arkadan rüzgar da var, hikaye beklenti de var
    Bilançolar güçlü, rasyolar, cari oranlar , fiyatlamaları da destekliyor ve fakat
    Çok oynak. 10 nun üstü tutunursa güzel olur.
    Yatırım al-sat-tut tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,317
    gıdalar coştu kervt ulker vs

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Selamlar.
    Eski kağıdım.
    Eğer 10 nun üstüne atar kalıcı olursa, ben de varım.
    Ne yazdıysak şirket kar bilanço , tüm tahminlerimiz tuttu.
    Tahta hareketleri belli fon grıp kişi kimse artık birilerinin elinde olduğu için ne ysptıklarını
    Ya da ne yapmak istediklerini çözemiyorum.
    Lakin şirket iyi, sektör iyi, arkadan rüzgar da var, hikaye beklenti de var
    Bilançolar güçlü, rasyolar, cari oranlar , fiyatlamaları da destekliyor ve fakat
    Çok oynak. 10 nun üstü tutunursa güzel olur.
    Yatırım al-sat-tut tavsiyesi değildir
    Pnsut Petun Pınsu ile birlikte hareket etmesine ne diyorsunuz? Neredeyse birebir aynı hareketleri yapıyor. Bir süre takip ettim Tl olarak Petun ile günlerce aynı hacmi yaptı. Saçma sapan işler. Ytd

Sayfa 154/438 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •