Sayfa 154/173 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Ben Şekerbank iflasına kadar süre verdim. İflas açıklaması yapmadan benden kurtulamaz. Gereksiz inat ama. İnsanın başarısızlıkları da bu duygulardan oluyor. Hayırlısı olsun.
    Aynen Salih bey haklisiniz. Benim maliyet yukarlarda. Buralarda kafa kafaya olsa bir saniye durmam.

2. Hayret! 2 gündür iyi gidiyor ya bu şuursuz. Ne zaman tekrar 1 civarlarına basmayı düşünüyorsun her kimsen tahtacı. Hayal kırıklığı çok tekrarlayınca etkisi kayboluyor bilmiş ol. Ne yaparsan yap etkisi olmuyor. Zararına mal satmam. Bundan sonra mal yükleyebileceğin kimse bulabileceğini de sanmıyorum. Kendin çal,kendin oyna. Ben zararda bekliyorsam, sen de fırsatları kaçırıyorsun.
    Keyfin bilir. Bu kadar zararı sineye çektikten sonra, hepsi gitse de umurumda olmaz. Hadi buyur. Oynamaya devam et.( Oynayanı da biliyorum da yüz kiri yüze vurulmaz. Adam değilsiniz.)

3. Her hissenin bir zamanı vardır, bu uyuzun zamanı 10 senedir gelmedi. Beklemekten sabır taşına döndük ama durmak yok yola devam Yüce Yaratan sağlık verdiği sürece sonuna kadar buradayım.

SM-T290 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Ben Şekerbank iflasına kadar süre verdim. İflas açıklaması yapmadan benden kurtulamaz. Gereksiz inat ama. İnsanın başarısızlıkları da bu duygulardan oluyor. Hayırlısı olsun.
    Size katılıyorum
    250000 lot hissem var , yaklasik 18500$ yapiyor
    Ya 5 yil icinde 200000$ a satip guzel bir daire alırım
    Ya da beraber batariz ;)

5. Siz asıl
    ÇİNİN EN BÜYÜK BANKASI OLAN
    LOTU TOPLU
    ICB
    İNCELEYİN
    HAREKET YAKIN İNŞALLAH

6. Pasta

Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku