Sayfa 155/520 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Birde patron kitledi falan demeyin onlar hallerinden memnun. Her sey onlar icin kitlenen birileri varsa o da bizleriz

2.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    70 kuruşa kadar gelecek gözüküyor patron galibe iyi kilitledi bir 100 de 100 bedelli yaparsa galib 250 milyon hisseyi ne yapacak acaba ordan ruchanlari patron toplar gibi geliyor bana

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Madem rüchan toplayacakta elindekileri öldü parasina zamaninda neden vermiş yav. Keşke deseydik vermeseydi. Bak şimdi olan bize oluyor😂

3. Ben bu hisseyi ilk çıkışında 1.75 ort ile aldim bir gün sonra tavandaki kağıt 1.82 açınca sattim bir daha almadim arkasından baktım galip o ara beni adnac da çarpmıştı 2.3 dan kacirdim tekrar bulaşmadım ilk hareket herhalde 70 kuruşlara tekamül ediyor demekki galip bir daha Bedelliye girmek istemiyor bedelli olayı olur sa bölündükten sonra rüçhan olayı biterse o zaman alınır bence

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Öz derici.

5. hoş bulduk dostlar

Dikkat hisseyi bu gün alan yarına kadar satamiyor bu çok tehlikeli spek için avantaj sağlıyor.ne biçim sistemse bu sistemin ky ye ne faydası varki.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Dikkat hisseyi bu gün alan yarına kadar satamiyor bu çok tehlikeli spek için avantaj sağlıyor.ne biçim sistemse bu sistemin ky ye ne faydası varki.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.
    seneye satabiliyoz mu ?

2019 da yani

Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    seneye satabiliyoz mu ?

2019 da yani
    Uzun vadeli düşünüyorsan tabiki tepkiye oynayacak günlük düşünen için yazdim.dusuş bittimi acaba bence bitmedi sizce

Sayfa 155/520 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •