Sayfa 156/814 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Ah ah ne hallere düştük biz ne beklerdik güzel bir haber olsun yinede beklemeye devam edeceğiz kader utansın

2. 41 den satan kim ky mı ?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yaprak dökümü dedikleri bu olsa gerek

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben bir miktar sattım 0,41 den

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Şu yazıyı okuyan ve satmak durumunda kalan arkadaşlara sesleniyorum. Daha önce defalarca söylendi ama "Et-tekraru ahsen,velev kane yüz seksen" kaidesince bir kez daha söylemekte fayda var. Sonuçta mal sizin istediğiniz fiyata alır istediğiniz fiyata satar hatta istediğiniz zaman alır istediğiniz zaman satarsiniz. Amma velakin burada yaptığımız satışlar alışlar bir başka arkadaşı paniğe sevk edecek veya aşka getirip serbest alış yazdıracak şekilde olursa (Ky bazında konuşuyorum) zararını hep beraber çekeriz. Ve mezarcilarin ekmeğine yağ süresiz. Çıkacak/girecek olan sessiz sedasız kapıyı çarpmadan girip çıkarsa hem kendi menfaatine hem de geride kalan biz diğer ortakların menfaatine hareket etmiş olur. Dileyen katılır dileyen katılmaz. Şahsi görüşlerimdir kimseyi bağlamaz. Aksine iş yapana sadece iyi temennilerimizi dileyerek kulaklarını cinlatiriz.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. SPK ivedi cevap düzeltme başvuru istemişti. Bunlar hala üçkağıt peşinde. SPK başvuruları da üçkağıttı. Olmayacak mevzuata aykırı bir başvuruyu manüplasyon için kullandılar. SPK buna alet olmamak için bu işin üstüne gitmek zorunda. Zaten kabul etmeme gerekçesinde açıklamış her şeyi. Yarından tezi yok her yere şikayet mailleri atmalıyız. SPK bimer cimer bist... zira zaten işlem görmesi bir hafayı bulur bunları kendi haline bırakırsak elden geldiği kadar süründürüp düşürecekler kağıdı. Bu akşam 0,41 ile son sınırı gördü. 0,40 a inmesi artık en dış teknişin de delinmesi demek sonrası felaket olabilir. Herkese görev düşüyor. Bunların amacı sallamaktan başka bir şey değil. Kağıdı göçürtüp toplamak istiyorlar. SPK buna göz yumabilir. CİMER e şikayet yollayın hepiniz.

7. TRNSK 22.05.2017 itibariyle görebileceği en alt noktayı, 0,41 i görmüştür. Bundan sonra düşmesi çökmesi demektir. Bu durum yarın itibariyle şiddetli bir yükselişin olacağının da işareti olabilir. Her şey, bu gün yarın KAP ‘ a olumlu haber düşmesine bağlı. YTD
    Attached Images Attached Images

8. Olumlu haber geldiği an ilk yapacağı 0,44 ü kırmak sonra yukarı hızla devam ederek 0,53 ü devirmektir. Gelmezse tüm sistem kısa zamanda çökebilir. YTD
    Attached Images Attached Images

Sayfa 156/814 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •