Onemli Gunler Banner
Sayfa 156/1013 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dün 3.66 yı zorlayan paçavra ! Dolar bugün 3.74 leri zorluyor , bu ortamda küçüğün al sat yapıp para kazanmasına imkan var mı ?
    Bir kaç ay öncesine kadar Viop dan şansımı denedim o da fos çıktı en iyisi ıscak ıscak ! dolar ları babadan kalma usul tutmaya devam, crash geldiğinde cırcır böceklerine saz çalıp nispet yapmayı düşünüyorum.

2. alman turizmciler

2017 yılı için

NO TURKEY

kampanyasına başlamışlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Güzel Türkçemizde bir laf vardır: Gözü toprağa bakmak...

İyileşme ümidi olmayan, ölmesi beklenen hastalar için söylenir.

BİST'in durumu bence öyle.

İte kaka getirilen 90.000 endeksten bugün keyifsizce aşağı doğru süzülmekte.

Eminim, son dönemde milyonlarca doları BİST'e gömenler, eğer hala ellerindekini satıp da çıkmamışlarsa, hisse fiyatlarını çöp etmeden, kurun bu düşük seviyesinden dolara çevirip geldikleri hızla ülkeyi terk edeceklerdir.

Benim kimseye yatırım tavsiyesi olmayan, uzmanlık taşımayan görüşüm böyle.

2 ayda son derece iyi kar ettiler:

İsteyen oturup hesaplasın...

Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    İngilizcesi iyi olanlar, yabancı medya takip edenler ; konuşulanlar , yazanlar doğrumu ? bizi aydınlatınız lütfen...
    Almanya'da yasiyorum. Tren istasyonlarinda bile haber ozetleri gecerken mutlaka Turkiye ile ilgili bir haber cikiyor. Alman arkadaslar da sosyal medyada aciklamalara tepkili. Sanirim turizm konusunda bu sene de Almanya'dan pek birsey beklememek lazim. BBC'de Almanya Turkiye arasindaki gerilimle ilgili hergun bir haber cikiyor ama CNN'de goremedim. Onlar Trump ile mesgul.

Alıntı Originally Posted by thermofluid Yazıyı Oku
    Almanya'da yasiyorum. Tren istasyonlarinda bile haber ozetleri gecerken mutlaka Turkiye ile ilgili bir haber cikiyor. Alman arkadaslar da sosyal medyada aciklamalara tepkili. Sanirim turizm konusunda bu sene de Almanya'dan pek birsey beklememek lazim. BBC'de Almanya Turkiye arasindaki gerilimle ilgili hergun bir haber cikiyor ama CNN'de goremedim. Onlar Trump ile mesgul.
    merkelin bugünkü konuşması olumluydu

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    alman turizmciler

2017 yılı için

NO TURKEY

kampanyasına başlamışlar.
    Eee bu durumda Türkiye de 2017 de Dolar mı Dolmaz mı ? Yoksa bize nemi Dolardan ? Ama şu çok kesin ki 2017 de Dolar alan eli yanar yanmazsa vatan hainidir laflarını çok duyacağız gibi. Dolarcılar bence eşeği sağlam kazığa bağlasınlar, üç kuruş faize tamah edip bir sabah kalktığında eşeğin bağladıkları yerde olmadığını görebilirler. Crash olursa eşeğin bağını çözüp alana hesap sormak mümkün olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bugün Avrupa'lılar için, neredeyse tüm kötü özellikleri özünde barındıran en sevimsiz bir nefret figürüyle sembolleşen bir ülkeyiz.

Çok kısa bir zaman önce bir şekilde sesi ve birçok kanlı eylemleri kesilen terör örgütlerinin hedefindeyiz.

Güvenlik yönünden güzel ülkemiz bir yabancıya ümit vermiyor.

Bana söyler misiniz?

Ülkemize yabancı turist neden gelsin?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bugün Avrupa'lılar için, neredeyse tüm kötü özellikleri özünde barındıran en sevimsiz bir nefret figürüyle sembolleşen bir ülkeyiz.

Çok kısa bir zaman önce bir şekilde sesi ve birçok kanlı eylemleri kesilen terör örgütlerinin hedefindeyiz.

Güvenlik yönünden güzel ülkemiz bir yabancıya ümit vermiyor.

Bana söyler misiniz?

Ülkemize yabancı turist neden gelsin?
    Umarım bu taşıma işini, dedikodusu edilen ,milletin malının mülkünün aktarıldığı yatırım fonu yapıp yabancılara satış fırsatı vermemiştir. Eğer öyleyse yabancılar ellerindeki hisseleri okutup ucuzdan PAÇAVRA DOLAR alıp güle oynaya gideceklerdir.

Sayfa 156/1013 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •