Onemli Gunler Banner
Sayfa 156/281 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2246 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    tekraren hoşgeldiniz? bakalım bu defa benim gibi paslı çivi olacak mısınız yoksa sn 101 gibi pazara kadar mı ortaksınız?
    Hoşbulduk üstad. Ben satmadım hiç. Tersine aldım. Elim sata gitmiyor bu hissede.

Aynen devam paslı çivi gibi. Wd 40 bile tesir etmiyor....

-Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız. WARREN BUFFET

2.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku

Hacim 8 milyon lotun üzerinde... hadi hayırlısı...
    Hacim böyle devam ederse mutlulanırız be yaaa...!
    Hadi inşallah..

Ahhh be leyla abla ahhh. Yaktın bizi..

3. Çok güzel olur. Buradan kurutulmuş meyve işine de geçilebilir belki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,340
     Alıntı Originally Posted by tıbbıyeli Yazıyı Oku
    Çok güzel olur. Buradan kurutulmuş meyve işine de geçilebilir belki.
    kiraz bahçelerini almasın ama kiraz işine de el atsın ( arada 3-5 dönüm kirazı olan benim gibi beklemekte ) ... meyvede başka sınır tanımam...
    aslında son yıllarda işletme sermayesinin olmaması ve tüccarların da çoğunun piyasadan silinmesi nedeniyle maalesef bir çok ihraç ürününde ürünler elde kalmaya başladı. geçmişte kooperatifler eliyle yapılan işler ise benzer şekilde değişimlere uğradılar. özellikle elma hem çeşit hem de diğer nedenlerle elde kalmaya ve fiyatların çok oynak olmasına bakarsanız durumu biraz anlayabilirsiniz... ALARKO gibi işletme sermayesi bol olan şirketler bu alanlarda öncülük yapabilir. belki fazla idealistim ama bir yörede bir büyük şirket tüm yöreyi organize edebilir. bu arada kendi adıma kışın pek domates yemem ama sandıklıda termal ortamdaki domatesler gerçekten yenebilir kalitede. sandıklı domatesi gördüğümde rahatlıkla alabiliyorum. geçen hafta fiyatın ucuzluğunu sorduğumda satıcı bunlar ihraç standardında olmayanlar demişti...

5. Bugün ve son 1 haftadır Bist'ten pozitif ayrışma çabaları var. Bakalım yine dünkü gibi sonradan atak yapacak mı?

6. Kömürcü,domatacı,havacı,seracı elmacı seniiii

https://www.youtube.com/watch?v=NWakIBA4Zk8

7. Kötümserler haklı çıkar, iyimserler para kazanır.

demiş biri.

Anlık : 117,20

Günlük hacim 8 milyon lotun üzerinde.....
    Hele bir 10 milyon lotun üzerine de çıkarsa ....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 156/281 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •