Sayfa 157/369 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Tüm senaryolar ve matematiksel hesaplar pozitifi işaret ederken bu kadar inatla olduğu yerlerde kalması çok enteresan.ç
    Bugün Haziran olmuş uçuş sayıları 2019 da 1300 lerde olan THY şimdi 800 lerde ve turist konusu muamma iken topladı gidiyor bizimki öylece mal gibi duruyor

2. Sanki madenlerin kapıya kilit vurdu da, bizden saklıyorlar. Altın yerine teneke çıkarsa böyle statik olmaz. Dolardan hiç bahsetmiyorum bile. Ytd

3. Ons yükselirken yükselmez, düşerken düşer. Döviz geliri yokmuş ta sanki döviz borcu varmış gibi doların yükselişinde düşer. Kozal her zamanki bildiğimiz kozal.

4.  Alıntı Originally Posted by pergamon Yazıyı Oku
    Ons yükselirken yükselmez, düşerken düşer. Döviz geliri yokmuş ta sanki döviz borcu varmış gibi doların yükselişinde düşer. Kozal her zamanki bildiğimiz kozal.
    Coinciler böyle hareket eden coinlere shitcoin diyorlar. Bu da onun hisse versiyonu gibi.

5. KAPa gelen haber gelecek için olumlu bir haber...anlık bir fiyatlama oldu ve geri düştü...beklenen haberler daha büyük bu kesin ama Kozaa'nın bu kadar habere ne yaptığı da ortada...
    Güven verme konusunda sıkıntı yaşatmaz umarım Kozal
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bugün ben de geldim. 132 den çıktığım hisseye 120 den girdim ama lot sayım değişmedi. Bir iki hissede çarpılmasak iyiymiş. Ya da 100 liradan girebilsek çok karlı olurmuş ama bilançoyu beğenmemiştim o sıralarda, bu bilanço iyiymiş.
    183 milyon dolarımız varmış son 3 aylıkta değerleme 8.33 tl den yapılmış. Tl karşılığı 1.527 milyar görünüyor. Doların yükselmesi bize yarar 8.33 altı zarar yazar. Bugün doların 8.59 değeri itibariyle 2 ayda 48 milyon kar etmişiz.
    Tl faizde ise kabaca ayda 75 milyon kar ediyoruz. toplam 2 aylık karımız 200 milyona ulaşmış.
    Negatif yönleri de var elbette onsunu 900 dolara mal ediyormuşuz sanırım böyle saçmalık olmaz bu maliyet Afrikada yerin 5000 bin metre altında var ancak, yeryüzünde örneği yok yani. Ne oluyor peki? Neden bu maliyet? Eskiden fetö bizim altınların dörtte birini çalarmış devlet de kontrol etmezmiş şimdi devlet mi çalıyor acaba? Gereksiz bir sürü mühendis almışlardı kadroya neden ki? Orada eğitim görsün Azebaycanda yandaşın madenlerinde çalışsın diye mi? Emin değilim. Ama 900 dolar maliyet tam bir saçmalık, devletin arpalığı olmuş anlaşılan. Buna rağmen iyi kar ediyor. Neyse.
    Şu anki gidişata göre esas faaliyetten 540 milyon
    faizden 235 milyon
    dolardan ise 100 milyon kar bekliyorum toplam 875 milyon yapar. Dolar 9 lara gelirse ki bence kesin gelir, faizler düşmezse ki bu mümkün değil, ons maliyeti de biraz düşerse, altın ve doların bu yükselişiyle 1 milyarlık kar çok kolay gerçekleşecek bence. Savaş ya da kriz memleket için hayırlı değil ama bu şirket için hayırlı, yapacak bir şey yok.
    Cuma günü bende hissedar oldum. Forumu başından itibaren okudum. Ongoruleriniz doğru çıkıyor. hedef fiyatınız var mı Yasemin Hanım?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kozal yine coştu,hedef yukarılar gibi görünüyor.Asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by yusufslm Yazıyı Oku
    Cuma günü bende hissedar oldum. Forumu başından itibaren okudum. Ongoruleriniz doğru çıkıyor. hedef fiyatınız var mı Yasemin Hanım?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    satmam spekin hedef fiyatını görürüm.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 157/369 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •