Sayfa 158/540 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Keçi Bey de burda merhaba.

Bugün piyanist şantör gibi oldum

Dediğiniz gibi her on kademe yükselişte bir paylaşım yapın diye ben de para kalmadı destek atmaktan zamanında

2.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Umarım Endonezyadaki fabrika hatrı sayılır derecelerde olumlu bir etki eder. Ben niyese oradaki fabrikanın henüz o noktadan uzak olduğunu hissediyorum, umarım yanılırım Endonezya konusunda siz haklı çıkarsınız.
    Sn RAVI merhaba Endonezyadaki fabrika 4.000 metrekarelik bir montaj tesisi aslinda. Uretimin ana komponentleri TR fabrikadan gidecek. Endonezyada ABB firmasinin cok uzun suredir kurulu bir tesisi de var. Ozetleyecek olursak Endonezya tesisinden bugunden yarina cok buyuk hamleler beklemek dogru olmaz. Ben onumuzdeki en az uc yillik projeksiyon anlaminda fikir vermesi anlaminda paylastim. Endonezya fabrikanin en onemli avantaji Asya Pasifik Orgutu uye ulkelerine gumruk vergisiz mal satabilmesi. Fakat o bolgede satis dagitim, satis sonrasi hizmet vb hizmetleri verecek bir ekip henuz tam anlamiyla hazir mi bunun bilgisini edinebilirsek super olur.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Keçi Bey de burda merhaba. Bugün piyanist şantör gibi oldum

merhaba, walla ben kısacıyım, çok kısacıyım. 30 dk falan
    ama çevremde bir hisse alayım yatayım diyen eş dost çok. Onlar için uzun süredir takip ediyorum ULUSE yide.
    ilk takibimi de sayın aLLoFFs takip ettiği için yapmıştım
    hoşgeldiniz sn. aLLoFFs..
    Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur..

Güzel bir haber de ben vermek istiyorum.
    İntegral Yatırım araştırma direktörü Tuncay bey blog sayfasında ULUSE değerlendirmesi yaptı bugün. Buyurunuz:

http://tuncaytursucu.com/uluse-teknik-analiz/
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Keçi Yazıyı Oku
    ama çevremde bir hisse alayım yatayım diyen eş dost çok. Onlar için uzun süredir takip ediyorum ULUSE yide.
    iyice kısaltmışsınız dostum ort 120 dk diye biliyordum, saniyelik performanslar bekliyorum artık

6.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    iyice kısaltmışsınız dostum ort 120 dk diye biliyordum, saniyelik performanslar bekliyorum artık
    120 zaman aşımı, ortalaması 30
    Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur..

7.  Alıntı Originally Posted by Keçi Yazıyı Oku
    SeLamLar, bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Sn RAVI merhaba Endonezyadaki fabrika 4.000 metrekarelik bir montaj tesisi aslinda. Uretimin ana komponentleri TR fabrikadan gidecek. Endonezyada ABB firmasinin cok uzun suredir kurulu bir tesisi de var. Ozetleyecek olursak Endonezya tesisinden bugunden yarina cok buyuk hamleler beklemek dogru olmaz. Ben onumuzdeki en az uc yillik projeksiyon anlaminda fikir vermesi anlaminda paylastim. Endonezya fabrikanin en onemli avantaji Asya Pasifik Orgutu uye ulkelerine gumruk vergisiz mal satabilmesi. Fakat o bolgede satis dagitim, satis sonrasi hizmet vb hizmetleri verecek bir ekip henuz tam anlamiyla hazir mi bunun bilgisini edinebilirsek super olur.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle yazıları paylaşımları görmek güzel gelecek için, eksik olmayın.

Sayfa 158/540 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •