Sayfa 16/183 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 121 - 128 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. tahta yapıcı hacimsiz aşagı saldı 5.22 alış girince hemen kaldırdı mal değerli ortak satışını aşagıdan alıncaya kadar yukarı çıkarmazlar

2.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    tahta yapıcı hacimsiz aşagı saldı 5.22 alış girince hemen kaldırdı mal değerli ortak satışını aşagıdan alıncaya kadar yukarı çıkarmazlar
    Ortak satışı olacaksa geri alım yetkisi de var. Milleti boşuna yormasinlar, aralarında işlem yapsınlar... Inekle, sütle uğraşa uğraşa kafaları karışmış...

Güzel gelişmeler var Ama böyle saçma sapan işler yapılıyor... Sağlıkla mı, uğraşacak inek işiyle mi, önce buna karar versinler...
    İken, bunlar hastaneye doktor yerine veteriner göndermesinler...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

3.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Ortak satışı olacaksa geri alım yetkisi de var. Milleti boşuna yormasinlar, aralarında işlem yapsınlar... Inekle, sütle uğraşa uğraşa kafaları karışmış...

Güzel gelişmeler var Ama böyle saçma sapan işler yapılıyor... Sağlıkla mı, uğraşacak inek işiyle mi, önce buna karar versinler...
    İken, bunlar hastaneye doktor yerine veteriner göndermesinler...
    oda dogru hem geri alım hem ortak satışı madem iyi kagıt ortak neden satar veya yönetim neden alır yabancı takası yukarlarda adamlar ortak satışını bekliyor 500 bin lot kaldı. birde üniversite hastanesi ve hastane açılışları anlayacan uzun ve yatırım kagıdı biri lkhmn diğeri karel.(5.34 den biraz verdim karel aldım sabah şimdi karel verip lokmana takviye yaptım elele..)

4. Kusura bakmayın kesmeye uğraşamayacağım... Bu Kront'un kalp grafiği... Sayfanın en altını dikkatlice okursanız sevinirim...
    Eğer bu adam sattığı malı yerine koymadıysa şu sıralar muhtemelen Lokman Hekim'in bir şubesinde yoğun bakımda falan yatıyordur. Ya da bu da oyunun bir parçasıydı. Daha önce yakın zamanda Karel'de 160-320 hareketi öncesinde veya bugün Petkim'de Socar'ın satış haberi gibi...
    Milletin parasını böyle çarpıyorlar işte. Herkes kararını versin... Para kolay kazanılmiyor

Not: Aslında yazmaya bile değmeyecek kadar az lotum var ama su aralar boşum, böyle vakit geciyor hem....

Tahtayı kim yapıyorsa ellerinden öpüyorum... Çok profesyonel...
    Son düzenleme : egelim; 08-03-2017 saat: 17:37.

5.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın kesmeye uğraşamayacağım... Bu Kront'un kalp grafiği... Sayfanın en altını dikkatlice okursanız sevinirim...
    Eğer bu adam sattığı malı yerine koymadıysa şu sıralar muhtemelen Lokman Hekim'in bir şubesinde yoğun bakımda falan yatıyordur. Ya da bu da oyunun bir parçasıydı. Daha önce yakın zamanda Karel'de 160-320 hareketi öncesinde veya bugün Petkim'de Socar'ın satış haberi gibi...
    Milletin parasını böyle çarpıyorlar işte. Herkes kararını versin... Para kolay kazanılmiyor

Not: Aslında yazmaya bile değmeyecek kadar az lotum var ama su aralar boşum, böyle vakit geciyor hem....

Tahtayı kim yapıyorsa ellerinden öpüyorum... Çok profesyonel...
    Pek anlamadigim icin soruyorum, tahtayi profesyonel yapiyor derken ne kastettiniz. Ne yapiyor ki ? Anlatin da bizde öğrenelim.
    Tesekkurler

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : bzaferb; 08-03-2017 saat: 19:34.

6. 14 kr temettu haberi gelmis bende neden 5,22 den dondu diyordum dun alan yatf. Satmis alan bizim menkul

7. Şöyle ki: tahtada yükselen üçgen formasyonu görülüyor veya bayrak flama da diyebilirsiniz. Tam kırması gerekirken aşağı çekip korkutuyor. Olmayacak galiba deyip sattirmak istiyor galiba. Yada bana öyle geldi...
    Şimdiye dirençlerini kirmaliydi...
    Hisseci16 ustad daha vakıf bu konuya...
    Piyasa ne isterse o oluyor zaten, bugün endeks düşerken Lokman'da düştü. Hayırlısı, bunlar hep acemi görüşü. Siz daha tecrübeli olmalısınız burada...
    Kusura bakmayın, bilmiş gibi konuştum...

Sent from my LG-D802 using Android mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Şöyle ki: tahtada yükselen üçgen formasyonu görülüyor veya bayrak flama da diyebilirsiniz. Tam kırması gerekirken aşağı çekip korkutuyor. Olmayacak galiba deyip sattirmak istiyor galiba. Yada bana öyle geldi...
    Şimdiye dirençlerini kirmaliydi...
    Hisseci16 ustad daha vakıf bu konuya...
    Piyasa ne isterse o oluyor zaten, bugün endeks düşerken Lokman'da düştü. Hayırlısı, bunlar hep acemi görüşü. Siz daha tecrübeli olmalısınız burada...
    Kusura bakmayın, bilmiş gibi konuştum...

Sent from my LG-D802 using Android mobile app
    Tesekkurler...
    Zaman,bayragida flamayida ucgenide cizer... Hayirlisi artik....

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 16/183 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •