Sayfa 16/993 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz üstadım.
    Beyaz çarşaf dediniz, aklıma rengi beyaz olan bir içecek getirdiniz. Koştum buzdolabına buz da varmış .
    Gereğini yapayım hemen.
    etli butlu konuda getirdim ama malum Reha abi yok daha uyanamadı mı acaba pelosi de gelmedi davsanlı ya

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    değişen bir şey olmaz talimat almazlarsa makas rusyanın lehine açıldı ikili ticaretimizde artan TL yi ne yapacak gene dolara döndürecek
    Rusya Türkiyeden TL almayacak , Türkiye enerji ödemelerinin bir kısmını RUBLE ile yapacak....
    O rublede bavul ticareti ve turizim kaynaklı ödemelerde dolar yerine Rusya vatandaşlarının getirdiği Ruble ile sağlanacak...

hiç bir zaman ticaret Türkiyenin lehine işlemez...
    Çünkü Türkiye NET-NETTE enerji ihtiyacını yurt dışından almak zorunda olan bir ülke...
    Arap olur ,Rus olur,İran olur ,Azeri olur,bir güney amerika ülkesi oluriABD olur...olamzda uzaylı olur
    Ama vatandaşa anlatılan/söylenen yalan 2023 senesinde Lozan antlaşmasındaki gizli madde kalkacak enerji kaynaklarımız devreye girecek ,Refah ve Bolluk içerisinde yaşayacağız.
    Merak ediyorum Reis ya video konfreans yoluyla ve/veya Helikopterle uçarak şu meşhur Karadenzideki gaz sahalarındaki faaliyetleri biz vatandaşlar adına denetlese ya...
    Süper olmaz mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ama neden kıllandım geçen vakıf a kuyumcudan aldığım şerroyu götürdüğümde seri no.suna baktı almadı neden dedim Iraq dolarıymış o seriler. LAN noluyoz geri götürdüm aynı yeşillikte farklı benjo aldım bende ne yapayım.
    fiziki konusunda patatesim..
    ama spekülasyon serbest.. korku anksiyete panik üçlemesi kaç zamandır var. iyi müşteri çekiyor..

fiziki yıllık -2,5% idi kabaca
    Artık -9%
    temmuz sonu kurumun cpi trackerı hızlanıyordu
    ayı 9.46 kapadılar. altının olmaması gerek..
    bu hafta ne servis edecekler diye ilkkez heyecanla bekliyorum..

hadi toparladılar
    3 yıl 5% yapışsa
    yerlıler de -3 yıl dan taşıyor olsa.. -20% fiziki faturası.. az buz değil.

bence
    enflasyonları kötüleşirse yastık altılar çıkmaya başlar.
    Memento mori

4. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 90 bininci kadın üyesi Adalet Bayrakkaya yı makamında kabul edip, rozet taktı. Kılıçdaroğlu, Emeklikte Yaşa Takılanlar (EYT), ana gündem maddelerimizden birisi. Israr ettiğimiz için iktidar bir ekip kurdu ve EYT yi gündeme aldı dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...sag_textmanset

5. Erdoğan ın 2019 daki sözleri gündem oldu: Bunlara göre dolar 10 lira olacak, enflasyon yüzde 30 u aşacak.

https://www.karar.com/guncel-haberle...0-lira-1679570

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz üstadım.
    Beyaz çarşaf dediniz, aklıma rengi beyaz olan bir içecek getirdiniz. Koştum buzdolabına buz da varmış .
    Gereğini yapayım hemen.
    Süte buz katıldığını ilk defa duydum

Cırcır yapmasın?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Yuh artık diyorum...

Teğmen Çelebi AKP’ye katılacağının sinyalini verdi

KORKUSUZ Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş, dün gece TV 100’de katıldığı programda “CHP’den istifa eden Çelebi, AKP’ye katılacak†demişti. Çelebi, bu yayın sonrası 3 twit atarak AKP’ye geçeceği iddiasını doğruladı.

https://www.yerelingundemi.com/siyas...inyalini-verdi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Süte buz katıldığını ilk defa duydum

Cırcır yapmasın?
    Cırcır olursak tecrübeli bir arkadaşa danışırız.
    Başkan Başkan

Sayfa 16/993 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •