Sayfa 160/1015 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Yıllık karın 19.5 katı tazminat kazancı elde etmiş, daha gider gibi! nasıl zarar yazdıramaz anlamadım
    Bugünlük

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bu sefer iş değişik olacak.. normal korelasyon çalışacak sanki

amerikanya borsaları taban, taban... altun tavan tavan çekecekmiş gibi hissediyorum

borsa balonunu üflemek üçün çok zorluyorlar, biryerleri patlayacak... arkadan fosss diye koyverecekler heralda
    o olacak gümüş ucuz.....ama çinde ki durgunluğu şimdiden fiyatliyor gümüş ons.....ev fiyatları çinde düşüşte .....haddinden fazla ev yapıldığı söyleniyor......gayrimenkul şirketi çinli Evergrande iflas eşiğine gelme nedeni iyi düşünmek lazım....çin durgunluğa geçtiğinde bir çok emtiyafiyatı düşer....gümüş sanayide kullanılıyor....buda altından daha fazla düşecek.....bekleyip görecez dayuuuu.........

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bu sefer iş değişik olacak.. normal korelasyon çalışacak sanki

amerikanya borsaları taban, taban... altun tavan tavan çekecekmiş gibi hissediyorum

borsa balonunu üflemek üçün çok zorluyorlar, biryerleri patlayacak... arkadan fosss diye koyverecekler heralda
    Teknikçisin ve bir borsanın yalandan yere altı dolu olmadan ATH görebileceğine inanıyorsun öyle mi??? Koyabilsem büyük soru işareti koyardım.

Peki SP 4200 çalışırken 5000 göreceğini bildin mi? Bilemedinse düşüşü nasıl ön göreceksin 6. his ile kalben mi?

Bence işlemlere biraz ara ver.Ya da adet ve miktar küçült.

Sen demek benim arada yazdıklarımı hiç okumuyorsun.

Bu işlerde en zoru doğru pozisyonda isen hiçbir şey yapmadan oturmaktır.Para böyle yapılıyor.Bir dost.

Misal 7400 5 kontrat longsun.8030 larda düşen kırıldığında 3 tane daha long alsan 5 kontrat 7400 alışınla kazandığın sermaye ile bu akşam ya da yarın pozisyonu kapasan daha yüzdeli kazanırdın gibime geliyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Kocaeli'deki P&G fabrikasında çalışanları rehin alan saldırgan tutuklandı

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    o olacak gümüş ucuz.....ama çinde ki durgunluğu şimdiden fiyatliyor gümüş ons.....ev fiyatları çinde düşüşte .....haddinden fazla ev yapıldığı söyleniyor......gayrimenkul şirketi çinli Evergrande iflas eşiğine gelme nedeni iyi düşünmek lazım....çin durgunluğa geçtiğinde bir çok emtiyafiyatı düşer....gümüş sanayide kullanılıyor....buda altından daha fazla düşecek.....bekleyip görecez dayuuuu.........
    Platin ya da Paladyum daha akıllıca.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

sahol yatırımcı ilişkilerine mesaj attım. enerjisa üretim halka açık olmadığı için güneş santrallerini kim kuruyor öğrenemedim kim kuruyor dedim. en iyisini yapıyoruz ama şirket adı veremeyiz diye sabah mesaj atmışlar.

ben bugün yine hakettim

umarım halka açılır. o zaman party

7.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Erteleye erteleye seçimden bir gün önce dönmesin.

becerebilirsem rep vereyim
    ..

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Platin ya da Paladyum daha akıllıca.
    neden hocam daha akıllıca....? doğrusu işlemlerimin tamamı viop üzerinden yapıyorum....onun içinde gümüş ve altında işlem yapıyorum.....doğrusu......

Sayfa 160/1015 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •