Sayfa 164/1001 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Viop LIV

1. sn Ayasofya, el turco nun takıldığı nokta tradeiniz değil bence. .. siz başarılısınız (memnun ve mutluysanız başarılısınızdır)

..belkide sürekli yapılan belaltı muhabbetler vs rahatsız ediyor olabilir.. yanlış anlamayın ama burada kamusal alandasınız gibi.bir durum olabilir . yani bir cafede oturuken bu muhabbet diğer insanları rahatsız edebilir niteliğe girebilir . "don gömlek flat" gibi bazen bende kullanıyorum buda argoya girer..yanlış..

doğru ise 500 600 kişi takip ediyor bazen herneyse Allah herkesin gönlüne göre versin.. iyi akşamlar..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Durumu iyiye gidiyor dedi doktorlar, bu şekilde devam ederse yoğunbakımdan servise çıkabileceğini söylediler ordanda eve taburcu olur. İyi senaryomuz bu şekil, kötü senaryo ise tekrar entübe edilme riskinin devam ettiği
    Bu arada telefonumu sana korkudan vermediğim doğru ayafosfos abi ne demişler,
    deliye telefonu verirsen bozana kadar oynar
    geçmiş olsun.

sen olmayınca ayafosfos bana sarıyor.
    ama ona izkoç eteğini giydirdim, sakinlemiştir şimdi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    geçmiş olsun.

sen olmayınca ayafosfos bana sarıyor.
    ama ona izkoç eteğini giydirdim, sakinlemiştir şimdi.
    Bu etek güzel oluyor. Doğal hava dolaşımı oluyor yeleniyor. Araplar niye böyle giyiyor şimdi anladim pantolon giysiler hepsi zaten yürüyemez pişikten.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Durumu iyiye gidiyor dedi doktorlar, bu şekilde devam ederse yoğunbakımdan servise çıkabileceğini söylediler ordanda eve taburcu olur. İyi senaryomuz bu şekil, kötü senaryo ise tekrar entübe edilme riskinin devam ettiği
    Bu arada telefonumu sana korkudan vermediğim doğru ayafosfos abi ne demişler,
    deliye telefonu verirsen bozana kadar oynar
    geçmiş olsun. yaşı kaç pederin ??
    ..

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Başka türlü çekilmez bu dünya aqua. Neşeyi kaybetmemek lazım.
    Su kahvedeki dayıya söyle de ilaç milaç bir şey göndersin. Batıracak bu utne kuş beni
    Tayyip amcam emeklilere zam vermeyince hepsi telef oldu. Bırak hap almayı kahveye gelemiyorlar. Çay 15 TL kahvede iki oyun kalsa 120 TL hesap o da tost soda meşrubat içmezsen. Ben de bıraktım bizimkiler geçen viski içtiler sodanin içine kattılar. Sarhoş olunca taş çekerken taşları devirdiler oyunu vuruyon bende oyun yok diyo hatırlamıyor eziyet oldu oyun. Bizdeki hesap oyun başı dedelerin hesabının 4 katı geliyor. Kahvede oyun oynamak ta lüks oldu artık.

6.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    sn Ayasofya, el turco nun takıldığı nokta tradeiniz değil bence. .. siz başarılısınız (memnun ve mutluysanız başarılısınızdır)

..belkide sürekli yapılan belaltı muhabbetler vs rahatsız ediyor olabilir.. yanlış anlamayın ama burada kamusal alandasınız gibi.bir durum olabilir . yani bir cafede oturuken bu muhabbet diğer insanları rahatsız edebilir niteliğe girebilir . "don gömlek flat" gibi bazen bende kullanıyorum buda argoya girer..yanlış..

doğru ise 500 600 kişi takip ediyor bazen herneyse Allah herkesin gönlüne göre versin.. iyi akşamlar..
    Haklısınız ben zarar etsem de neşemi kaybetmemeye çalışıyorum. Biraz tebessüm ettirmeye çalışıyorum. Viob olsun hissede olsun eğer stres yoksa kazanç daha rahat olur stres en büyük düşmanıdır. Yoksa gırgır şamata olmazsa burası çekilmez pozisyonlar çekilmez oluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tayyip amcam emeklilere zam vermeyince hepsi telef oldu. Bırak hap almayı kahveye gelemiyorlar. Çay 15 TL kahvede iki oyun kalsa 120 TL hesap o da tost soda meşrubat içmezsen. Ben de bıraktım bizimkiler geçen viski içtiler sodanin içine kattılar. Sarhoş olunca taş çekerken taşları devirdiler oyunu vuruyon bende oyun yok diyo hatırlamıyor eziyet oldu oyun. Bizdeki hesap oyun başı dedelerin hesabının 4 katı geliyor. Kahvede oyun oynamak ta lüks oldu artık.
    Hatılatma servisi; 😆😆
    Dünya banaksı 30-40 milyar dolar veriyor, dünya bankasının girdiği yere IMF girer. 😆

OVP programına yönelik projeksiyonlara göre 2023 Dolar/TL tahmini 23,9; 2024 tahmini 36,8; 2025 tahmini 43,9; 2026 için 47,8 oldu.

Hükümet bunu tuturursa dolar tutanlar çok üzülür.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 164/1001 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •