Sayfa 166/934 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

arkadaşlar ben uzun zamandan beri bir şeyler yazmıyordum bakıyorum da herkez bir şeyler söylüyor. kardeşim tektu bu ne yapacağı ne edeceği belli olmaz burda yatırım yapacak adamlarda belli boş yere saçma sapan yazılar yazıpda kafa karıştırmayalım. yatırım yapacak ve bekleyecek olanlar beklesin satacak olanlar satsın ki yeni girecek olan arkadaşlara yada çıkacak olanlara kafa karıştıttırmasın. bu tektu topiğinde kaçç sayfa yazılar yazıldı çizildi kağıt 60 krştan 1,5x lere çıktı satan sattımı sattı alan aldımı aldı kağıt düştü anassının gözüne sonra yine çıkacak yine düşecek bep iniş hep çıkış olmaz sabır edersen kazanırsın etmezsen kaybedersin. şuan tektu için olumsuz hiç bir şey yok benim kendi görüşüm. zaman da herşeyin ilacı illaki çürükler çıkacak. herkez kendi bilecek varsa bir beklenti sabredip bekleyeceksin yoksa kuru kalabalık yapıpda burda kimsenin kafasını karıştırmayacaksın. bist de dünyanın hissesi var git başka hisse al burda varsa kazanılacak paran kazanırsın kaybedeceğinde varsa burda kaybedersin. beklemen gerekiyorsada bekleyeceksin. durum ortada

ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2 milyon satıcılı bugun şu saate kadar daha kapanışa 1 saat var öğleden sonra ne olur ne biter bilemeyiz

3. Normal şartlarda kurumsal düzgün profesyonel bir şirket şöyle davranması gerekir. Eğer yeni bir şirketi halka arz edecekseniz talep süreci gelmeden borsadaki şirketin değerini fiyatını en az gerçek değerinde piyasada işlem görmesini sağlarsınız . Buda 2:50 leri gösteriyor
    O zaman yeni gyo şirketinizi alacak yatırımcıda size güvendiği için talebe karşılık verir.

https://tr.tradingview.com/symbols/B...TU/technicals/

burdan
    1 dakika
    5 dakika
    15 dakika
    1 saat
    4 saat
    1 gün
    1 hafta
    1 ay
    Osilatörler özet ve hareketli ortalamaları kontrol edin

5.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    2 milyon satıcılı bugun şu saate kadar daha kapanışa 1 saat var öğleden sonra ne olur ne biter bilemeyiz
    Sn amor tekrar hoşgeldiniz en son işleriniz yoğunluğundan yazamıyorum demiştiniz.

Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Sn amor tekrar hoşgeldiniz en son işleriniz yoğunluğundan yazamıyorum demiştiniz.
    aynen sn eredka ramazandan önce 1 ay ev tadilatı sonra ramazan derken buralara kadar geldik şimdide iş yoğunluğu arttı yazma isteği hissettim onun için yazdım. ilgisiz kaldık tektuyla ama yolumuza devam ediyoruz. biz tektusuz tektu bizsiz yapamaz

7. TETİKÇİLERİNLE BAKALIM NELER YAPACAKSIN PATRONİÇEEE.

8.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    aynen sn eredka ramazandan önce 1 ay ev tadilatı sonra ramazan derken buralara kadar geldik şimdide iş yoğunluğu arttı yazma isteği hissettim onun için yazdım. ilgisiz kaldık tektuyla ama yolumuza devam ediyoruz. biz tektusuz tektu bizsiz yapamaz
    İşlerinizin yoğun olması güzel,
    Fırsat buldukça tektuda çıktıkça
    yazma isteğiniz biraz daha artar umarım

Sayfa 166/934 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •