Sayfa 169/930 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Evet bence etkisi olacaktır.Artık hayırlısı.Borsanın en sağlam ve dürüst kağıdı olduğunda herkes hemfikir.Ayrılanda uygun yerden gene gelirim diyor.Bugün alanlar kaçtan satmayı düşünürler. 6 ay sonra zararına satarlar mı artık onlar zamanla görülecek olaylar

2. Analistler ne yapacak, 115 Bin endekste saglam diye Banka hissesimi alacak ?

Aldi diyelim, ne verecek yil sonunda ?

% 2.

ASELS aldi koydu, ne verecek %1.5.

Bu kazanclarla emeklilikte hava alir katilimiclar.

BES fon yoneticisi bunu dusunmek zorunda.

Evet bence de kesinlikle etkisi olacaktır.Hatta bu yıl kağıtdaki geçen yıllara göre erken yükselişte etkisi olmuştur bile.Ben bilanço ve temettü günlerine yakın bir yükseliş dalgası daha bekliyorum.Dalga boyunu ise bekleyip göreceğiz arkadaşlar)))))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Evet bence de kesinlikle etkisi olacaktır.Hatta bu yıl kağıtdaki geçen yıllara göre erken yükselişte etkisi olmuştur bile.Ben bilanço ve temettü günlerine yakın bir yükseliş dalgası daha bekliyorum.Dalga boyunu ise bekleyip göreceğiz arkadaşlar)))))
    Bir fiyat vermek dogru degil.

Onemli olan hissenin tas gibi saglam olmasi, 15 Temmuz'da da hissedeydim, gordum yasadim.

Ben Kalvin'e takiliyorum sadece..

5.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Bir fiyat vermek dogru degil.

Onemli olan hissenin tas gibi saglam olmasi, 15 Temmuz'da da hissedeydim, gordum yasadim.

Ben Kalvin'e takiliyorum sadece..
    eyv. arkadaşlar benden yana sorun yok.bencede işyat güvenli liman bende sizlere takılkıyorum başka türlü zaman geçmiyor

Valla sayın hısım borsada para kazanmaktır amaç.Aylık faiz yüzde 1 ,faiz ve dolar artışının üstünde gelir sağlayan, enflasyona yenilmeyen her yatırımcı amacına ulaşmıştır benim aklımca.Ha bana sorarsanız temettüye kadar bir dalga boyu daha olacak.İki ay daha yükseliş olacak.Benim hesabıma göre de 1.05 ila 1.07 gibi temettüye gireceğiz diyorum))))))

7. ben kaçar servis kaçacak yoksa herkeze bol kazançlar hayırlı akşamlar.

Girmezsek de alırız temettümüzü, yazı bekleriz sıkışan bıkan olursa lotumuzu artırırız)))))))

Sayfa 169/930 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •