Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    trendin devam etmesi bir şey gösterir mi?
    veya "açının" devamlılığı sözkonusu olaiblir mi? veya yarın ne olacağını biliyormusun borsada ??
    hangi haberin düşeceğini.. ? belki ciddi satış ve trend kırılacak.. bilemiyorsun..

o nedenle çizgiler olsa olsa rehberdir sadece kendi stratejin için ama sadece ona dayandırırsan hüsran olabilir bunun sonucu. grafiklere herkes bakıyor, fiyat grafiklerine, ama oradan formasyonlar veya şablonlar muhakkak işe yarayacak diye herkes harekete geçerse bu kendi kendini imha eden bir sisteme dönüşür.. alıcılar ve satıcılar kendi maksimum çıkarları için karar veriyorlar ve grafik bunun neticesinde oluşuyor diye düşünmek bana daha sağlıklı geliyor..
    Benim oyunumda stopplos mevcut , vıop ta hedge mevcut ,sizin dediğiniz şekilde O olucak bu olucak mı dersek BORSA da ne işimiz var.Hayatta neyin garantisi var 13,5 milyar dolar yabancı borsada satış yaptı ama borsa 140 larda kim aldı Badem spor .
    Ha burada bazı şeyler tam anlamıyla yazılamıyor ve ifade edilemiyor kurallar gereği oyun benim açımdan bu şekilde.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Benim oyunumda stopplos mevcut , vıop ta hedge mevcut ,sizin dediğiniz şekilde O olucak bu olucak mı dersek BORSA da ne işimiz var.Hayatta neyin garantisi var 13,5 milyar dolar yabancı borsada satış yaptı ama borsa 140 larda kim aldı Badem spor .
    Ha burada bazı şeyler tam anlamıyla yazılamıyor ve ifade edilemiyor kurallar gereği oyun benim açımdan bu şekilde.
    hedge ile işlem yapman mantıklı ve gerekli elbette.. badem sporun oyun planı ve kullandığı taktikler ise son dönemde aşağı yukarı bir şekilde herkesin adapte olmaya çalıştığı bir realite. bol şans.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Cuma günü 1-2 çızık yaparız dedik ,
    Garanti kısa vade bu hafta gerçekleşeceğini düşünüyorum , orta vade dolar bazlı yonca beklentim 1.80 .
    Bu görüşlerim teknik olarak benim seneryom altına temel anlamda doldurmak için katalizör olucağını düşünüyorum.
    Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    zaten hikaye idi..şimdi yalan oldu..yalan olduğu anlaşılmasın diye mutasyon geçirdi deniyor..
    bir süre sonra yeni tip aşı icat ederler o da yalan olur..daha sonra mutasyona otomatik duyarlı aşı icat ederler..bakarız o da yalan..en sonunda istedikleri düzene geçeriz ve anında virüs ortadan kayboluverir..
    grip aşısıda aynı mantıkla yapılmıyor mu her sene bir önceki senenin en çok görülen virüslerinin karışımı gii bir şey
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    zaten hikaye idi..şimdi yalan oldu..yalan olduğu anlaşılmasın diye mutasyon geçirdi deniyor..
    bir süre sonra yeni tip aşı icat ederler o da yalan olur..daha sonra mutasyona otomatik duyarlı aşı icat ederler..bakarız o da yalan..en sonunda istedikleri düzene geçeriz ve anında virüs ortadan kayboluverir..
    Önemli olan mevcut aşıyı olduktan sonra mutasyon gösteren virüse karşı olan süreç. Eğer aşı ölüm riskini bitirip, kovit mutasyonunu da klasik grip vakası gibi atlatmamızı sağlarsa bu bence yeterli şu an için.
    Ama bu olmazsa anormal bir satış olacaktır. Ama daha zamanı var bunu görmek için. Bu haftanın işi değil bence

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Viop - XXIX

Eğer teknikle oluyorsa bu işler
    Teknik olarak durum vahim ötesi.
    Ama temel de daha tam düzelmiş değil.
    Bu iş koronayla başladı,coronaylada bitecek.
    Dişçiye gitmem lazım,gidemiyorum.
    İşte öyle.
    Bilmem ne olacağını.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Viop - XXIX

Ekonomik Durgunluk içinde enflasyon yaşıyoruz.
    Stagflasyon en vahimi.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yine rakkamlarla oynayarak,korona vakalarını düşük göstermeye çalışıyorlar.
    Test sayılarını azalttılar.
    Ek tedbirler gerekli bence.

Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •