Onemli Gunler Banner
Sayfa 170/1000 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizim tombik K. Koreli, eşşekler cennetine gitti mi acaba?

Eğer bir gün Kore birleşirse, K. Koreliler bir nevi zaman makinasına binmiş gibi olacaklar.

Herkeste otomobil, cep telefonu, dev televizyonlar falan bir türlü inanamayacaklar.
    Doğu almanya, batı almanya örneği var. Ama burası daha fantastik olacak. Bir gün kuzey koreli bir başbakanları olur mu ? Merkel gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Doğu almanya, batı almanya örneği var. Ama burası daha fantastik olacak. Bir gün kuzey koreli bir başbakanları olur mu ? Merkel gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu çok daha uç örnek örnek olacak, Doğu Almanlar epeyce Dünyadan haberdardı.

Seyrettiğim belgesellerde gördüğüm kadarıyla, resmen kavanoza konmuş gibiler.

Ben de Merkeli Doğu Alman biliyordum her nedense, emme Hamburg doğumlu ve Leipzig Üniversitesi mezunu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu çok daha uç örnek örnek olacak, Doğu Almanlar epeyce Dünyadan haberdardı.

Seyrettiğim belgesellerde gördüğüm kadarıyla, resmen kavanoza konmuş gibiler.

Ben de Merkeli Doğu Alman biliyordum her nedense, emme Hamburg doğumlu ve Leipzig Üniversitesi mezunu.
    Her ne kadar Hamburg'ta dogmus olsa da Dogu Alman sayilir. Cünkü hemen hemen tüm yasamini Dogu Almanya'da gecirmis.

4.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    net olarak gözlemliyorum yaşadığım şehirde rehavet var.
    dun ve bugün çok cikildi ben peyniri oradan zeytini buradan yerim ayagi yapacak zaman değil.
    haberlerde izledim biri peyniri burdan seviyorum diyor. peynir zamani sanki simdi git evine en yakin yerden al da yiyiver sana zahmet...
    bu is disiplinle cozulecek bir is gevsemeyle degil.
    japonya almanya g kore bunu disiplinle halletti. cin disiplin ve ustu uygulamalarla.
    Kadinin biri de cikmis ben bu caydan içiyorum baska yerde Eminönü'ne onun icin geldim diyor, ben de cay degil b.k ic dedim duyunca.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ciddi ciddi otomobile ihtiyacım var. Aslında ben dünya işleriyle ilişkimi asgariye indirerek köye çekilmiştim. Eşeğim bana yetiyordu. 92 yaşında babam ve yine o yaşlarda anam Ankara da oturuyor. Bir ayakları Hastanelerde olunca araba şart. Taksi ile idare ediyorlardı. Şimdi taksiciler caz yapıyor.

bana tavsiye edebileceğiniz işimi görebileceğim mütevazi bir araç modeli var mı ?
    Butce ne kadar ona gore oneride bulunmak lazım.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Her ne kadar Hamburg'ta dogmus olsa da Dogu Alman sayilir. Cünkü hemen hemen tüm yasamini Dogu Almanya'da gecirmis.
    Eyice inceledim ilk bildiğim doğruymuş, ben ne bileyim bu taş kafalıların tersine göç edeceğini?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    USDTRY 6.98654

Forumdaki 698654 numaralı gönderi MedwiG tarafından Cafe Trend&Trade topiğine gönderilmiş.

Mesaj tarihi :27.07.2017

Mesaj saati : 12:32

Mesaj içeriği :
    Ertem: (dolardaki hareket) yüksek fiyat hedefli tavsiyelere itibar edilmemeli-ntv

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    USDTRY 6.98654

Forumdaki 698654 numaralı gönderi MedwiG tarafından Cafe Trend&Trade topiğine gönderilmiş.

Mesaj tarihi :27.07.2017

Mesaj saati : 12:32

Mesaj içeriği :
    Doların fiyatını kabul etmeyen de bu adam miydi ? Ülkede herkes zaytung yazarı.

Sayfa 170/1000 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •