Sayfa 170/492 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. WindowsUp beklemek zordur mühim olan doğru yerdemi bekliyorsun.Ben baya zaman önce 3 hissede beklemeye karar aldım.İŞBİR YİBİTAŞ YONGA ancak param az olduğu için 3 bölmek zordu yonga ya az düştü haliyle.Şükürler olsunki beklemişim.Malum.Sonra 2 hisseye indim sıkıldım biraz yibitaş işbir sattım başka hisseler aldım.Kar ettim sandım.Bide ne görim sattığım kadar yibitaş işbir alamadım😀😀😀 sonra bu 2 sine MERİT i ekledim.10 lotu olan ne kadar bekler demişsin ya nasipse baya beklerim.Dünya hali belli olmaz tabi.Başka şirketler var güzel ama bunlarda güzel.Sene 1999 da tanıştım borsa ile ama en çok bu hisselerde kaldım ve kalacağımda.Sen yeni gelenlere bu PÖİP pazarının zorluklarına işeret ediyorsu.Bizim millet araştırmaz kafadan dalar haklısın az araştırın bilgi sahibi olun.

2. Hayri77 umarım beklediğin olur.

Burada millet birbirine düşmüş,sakin olun beyler,alan alsın,satan satsın,,herkesin farklı hedefleri var,kimi kısa vadecidir,kimisi uzun vadeci,,kimisi temettü bekler,bir başkası bedelsiz.
    Herkes in fikri,düşüncesi,hedefine saygı duyalım lütfen.

Benim kafamı kurcalayan,şirketin 1 yılda 7 ay kapalı olması,,patronun sadece yibitaşı yok,,başka illerde de çimento fabrikaları var,
    onlarda kapalı mı acaba? Bilen var mı?
    Yoksa sadece yibitaşı kapatıp,diğer şirketlerine avantaj mı sağlıyor sorusuna cevap bulamıyorum,
    Varsa fikri olan buyursun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Meraklısına, şirketlerin üretim kapasiteleri...
    Eksikler ve kapasite artımından dolayı değişiklikleri olabilir..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

5. Rakkamlara göre Afyon çimento ile baya yakınız.Eeeee piyasa değeri 2.5 katı aşağıdayız🤔🤔🤔🤔

6. 100 bin sermaye 137 milyon öz sermaye 1 e 1370 bedelsiz potansiyeli daha ne olsun elbette eninde sonunda hakettiği yeri bulacak.YTD

7. Hareketine başlarsa çok kişi arkasından izleyecek.ytd

8. Bistin bedelsiz potansiyeli en yüksek hissesi YBTAS.

Sayfa 170/492 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •