Sayfa 171/339 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Kim utangaçlık yapma dur şu sayfada ortaya yazıp kaçma
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko ben bazen beş kere alıp altı kez satıyorum, benim halim feci o zaman
    eğer twiteerda da yazıyorsan ve şikayet de olursa ve senin de dişe dokunur bir sermayen varsa ?? spk af etmiyor..bizim gibi küçüklere kolay kolay bir şey demezler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir spekten sızan bilgilere göre hisse nette yazılanlara ceza kesilmiyormuş... zaten kesilirse ceza yemeyen kalmayacak...cezalar daha çok twiteerda yazılanlara kesiliyormuş....eğer twiteerda sen bir hisse hakkında olumlu yazdıktan sonra 5 veya 7 gün içinde satış yaparsan cezayı yersin...
    olumlu yazabilsek yazacagız ))
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Tknsa hissesini 30 liralardayken sabah akşam parlatan pazarlayanlar ne tesadüf ki burda da ky dostu olmuş. Tknsa o gunlerden sonra bi daha 30 değil 20 yi bile göremedi. Yazıktır, ayıptır, günahtır. Yapmayın
    ben teknosayı 10,30 lardan itibaren yazdım...32 tl leri de gördü satmadım...o hisse hala da ucuzdur beklentileri de bellidir...yalnız sabancı olması nedeniyle şirket biraz hantal...ikinci bir konu da dövizin yükselmesi ile döviz bazlı ürünleri pahalanacağı için de kar marjı düşer ...bu gün baktığımızda döviz gerçekten de son bir kaç aydır yükseliyor...

bunları da belirttim....sonra da kendime bir stop seviyesi belirledim..ben ancak 28,50 den satabildim...benimle alanlar çok kazandılar...benim elimden bu kadar geliyor...gesanı da 19,70 lerden itibaren alıp yazmaya başladım...340 ları gördü...şimdilik düşmüş ise ben ne yapabilirim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

bari 160 falan kapasaydın ya maç falan çeviremedik bunlar daha bizi döver...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bi kap daha gelse

7. Şimdiye kadar attığı en yüksek kap 32 milyon usd

8. Kabul edın hacımlı çaktılar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 171/339 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •